Słodka rudowłosa Faith Picozzi

2016-10-19
Słodka rudowłosa Faith Picozzi

Blondynki czy brunetki? – ponawialiśmy niedawno odwieczne pytanie. Dziś mamy dla was dziewczynę, która zadowoli wszystkich bez wahania krzyczących podczas takich sporów „rude!”. Poznajcie Faith Picozzi!

Kogo my tu mamy? Przed wami modelka i aktorka z pewnością nie skrojona pod każde męskie gusta. Faith Picozzi nie jest piersiastą seksbombą. Daleko jej do klasycznego ideału urody (jakikolwiek klasyczny ideał urody ktoś przyjmuje). Wygląda trochę inaczej – piegi, bardzo szczupłe ciało, rude włosy i – chyba przede wszystkim – niecodzienne stylizacje, często stylizowane na przykład na lata sześćdziesiąte. Zdjęcia Faith potrafią uwodzić!

 

 

Ta dziewczyna to gwiazda, która dopiero wschodzi. Na Instagramie obserwuje ją jedynie (taa, jedynie!) 49 tysięcy użytkowników. No i dobrze! Dlaczego? To proste – bo dzięki temu dziewczyna się stara! Może obserwujących ma „tylko” 49 tysięcy, ale za to zdjęć aż 999. Jest nie tylko dużo, ale i różnorodnie. Czasami w sukni, ale częściej w majtkach. Czasami w stylówce rodem z lat sześćdziesiątych, a czasami całkowicie współcześnie i glamour. Czasami na basenie, a czasami przebrana za Czerwonego Kapturka. Czasami w ubraniu, a czasami bez. I możne by tak jeszcze długo. Poważnie, to uczta dla męskiego oka! Szczególnie tego, które dobrze reaguje na rudy kolor. Nam w każdym razie Faith bardzo się spodobała.

 

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wykorzystali tej pięknej okazji, żeby przypomnieć wam inne dziewczyny, które pojawiły się na naszych łamach i które z pewnością spodobają się nie każdemu, ale jeśli się spodobają – zachwycą. Jakie? Sprawdźcie galerie Dominique Jane i Anastasia Arteyeva.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska