Dziewczyna, która uderzyła w Putina. Poznajcie Elizawietę Pieskową

2016-10-20
Dziewczyna, która uderzyła w Putina. Poznajcie Elizawietę Pieskową

Jeden z najpotężniejszych ludzi na świecie – Władimir Putin – dostał prztyczka w nos od pięknej blondynki. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie była ona córką jego rzecznika prasowego. Zobaczcie zdjęcia Elizawiety Pieskowej i przeczytajcie, co powiedziała.

Być może Władimir Putin o tym prztyczku nawet nie wie, prawdopodobnie zajęty jest innymi sprawami. Ale znając zwyczaje panujące na rosyjskim dworze od czasów najdawniejszych, przez komunistyczne, po współczesne, możemy się spodziewać, że niby mimochodem ktoś mu o sprawie napomknął.

 

O co chodzi? O wywiad Elizawiety Pieskowej, córki rzecznika prasowego prezydenta Rosji. Młoda i piękna dziewczyna udzieliła go Rain TV. Rozmawiano o rzeczach błahych, ale także istotnych. Właśnie wówczas Elizawieta powiedziała, że to co dzieje się z prawodawstwem w Rosji, jeśli chodzi o homoseksualistów, jest skandaliczne. „Nie jestem przeciwna parom jednopłciowym. Wspieram wolność wyboru” - powiedziała.

 

Potem było jeszcze ostrzej. Elizawieta mówiła, że rosyjski system edukacji jest beznadziejny, a ona cierpiała w nim przez wiele lat. A na koniec poszła po bandzie. Stwierdziła, że „w Europie żyje się o wiele lepiej zwykłym ludziom [niż w Rosji]”. Potem mówiła, że lubi mentalność swoich europejskich przyjaciół, kocha Rosję, ale „lepiej czuje się w ich środowisku”.

 

Co z tego będzie dalej, nie wiadomo? Elizawieta ma dopiero 18 lat, mieszka (jak większość córek miliarderów i polityków, w tym córeka Putina) na Zachodzie. Być może car (pardon, prezydent) jej wybaczy. Jeśli ktoś ma mieć kłopoty, to tata pyskatej nastolatki, Dmitrij Pieskow (jego zdjęcie także znajduje się w naszej galerii).

 

Na koniec informacja: za czasów caratu taka sytuacja skończyłaby się zsyłką na Syberię, za Stalina i jego następców: gułagiem (w najlepszym wypadku). A jak skończy się dziś? Zobaczymy wkrótce.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska