Bartoszu Kapustko! Ty szczęściarzu!

2016-10-21
Bartoszu Kapustko! Ty szczęściarzu!

Jeśli wziąć pod uwagę tylko partnerki, to piłkarze dawno już przebili aktorów. Ich dziewczyny są piękniejsze: naprawdę jest czego zazdrościć. Dziś przedstawiamy Klaudię Adamczyk, z którą spotyka się jeden z naszych najmłodszych kadrowiczów, Bartosz Kapustka.

 

Bartosz ma 19 lat, dopiero 23 grudnia zacznie trzecią dekadę życia, wówczas ma 20 urodziny. Klaudia Adamczyk, jedna z najładniejszych dziewczyn polskich piłkarzy, jest od niego 5 lat starsza. Różnica wieku parze nie przeszkadza, na zdjęciach wyglądają na szczęśliwych.

 

Jeśli już coś ma przeszkadzać to częste rozłąki. Piłkarz występuje w angielskim Leicester City (aktualny mistrz kraju), gra tam od sierpnia 2016. Pięcioletni kontrakt jest efektem doskonałego występu w reprezentacji Polski podczas eliminacji do Mistrzostw Europy we Francji i już w czasie samych finałów (już w swoim reprezentacyjnym debiucie z Gibraltarem w 2015 strzelił pierwszą bramkę).

 

Klaudia jest modelką, jej konto na Instagramie śledzi na razie ponad 40 tys. osób, ale biorąc pod uwagę to, co możecie sami ocenić , czyli wygląd Klaudii, liczba ta będzie rosła lawinowo. Bartosz jest szczęściarzem, bez dwóch zdań.


Rywalizacja o miejsce w kadrze Adama Nawałki to jedno, ale mamy wrażenie, że obok niej toczy się również druga: który z zawodników ma dziewczynę numer 1 (piszemy oczywiście tylko o urodzie, pozostałe zalety polskich WAG's są na pewno nie mniej liczne). Na czele są Wojciech Szczęsny (Marina Łuczenko-Szczęsna), Robert Lewandowski (Anna Lewandowska), Grzegorz Krychowiak (Celia Jaunat), Kamil Grosicki (Dominika Grosicka), Sławomir Peszko (Anna Peszko), Jakub Błaszczykowski (Agata Błaszczykowska) i Artur Boruc (Sara Boruc).

 

Sami przyznacie, że Klaudia Adamczyk to pierwsza liga, umieszczenie jej w wyżej wymienionym towarzystwie nie jest żadnym nadużyciem?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska