Grasz w plażówkę? Zagraj z Fernandą Kinder!

2016-10-24
Grasz w plażówkę? Zagraj z Fernandą Kinder!

W takie dni jak te, które za nami i przed nami, ogrzać się można na kilka sposobów. Podróż, jedzenie i zamknięcie się w czterech ścianach to pierwsze z nich. Ale kolejny jest lepszy: proponujemy nawiązanie bliższej przyjaźni z Fernandą Kinder. Od razu zrobi się cieplej.

 

Fernanda pochodzi z Brazylii. Tam stawiała pierwsze kroki w modelingu. Im była starsza, tym pozwalała sobie na odważniejsze sesje. W przeciwieństwie do większości swoich rodaczek jest szczupła i wysoka, zatem jej ostatnie zdjęcia to przede wszystkim reklamy kostiumów kąpielowych. Fernanda przeprowadziła się z Brazylii do Nowego Jorku, by być bliżej wielkiego świata mody, agencji reklamowych i fotografów.

 

W jej głowie jest jednak coś znacznie więcej niż kariera i wielkomiejskie życie. Fernanda rozmawiała ostatnio z wysłannikami „GQ”. Z pogawędki wynika, że dziewczyna ceni sobie raczej spokój na łonie natury. Za zarobione pieniądze kupiła nawet ziemię w Indonezji, duży fragment rajskiego wybrzeża. To właśnie ją napędza, nie praca i sesje zdjęciowe.

 

Modelka figurę zawdzięcza nie diecie, ale uprawianiu sportu. Od dziecka gra w uwielbianą w Brazylii siatkówkę plażową, ma się za naprawdę dobrą na boisku.

 

Fanów na jej instagramowym koncie wciąż przybywa. Możemy być pewni, że jeszcze o niej usłyszymy. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które wybraliśmy. Wszystkie są rozgrzewające, nie tylko ze względu na okoliczności w jakich były wykonane.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska