Tatuaże i seksapil: Samii Ryan

2016-10-25
Tatuaże i seksapil: Samii Ryan

Modelki mają tatuaże, przynajmniej wiele z nich, ale zwykle delikatnie ozdabiają swoje ciało. Do wyjątków należy Samii Ryan, która tuszem pokrywa wciąż nowe partie skóry. Jakże ponętnej, przyznacie...

 

Samii nie jest zresztą wyłącznie modelką. Sama siebie określa jako projektantkę biżuterii, trendsetterkę, osobę współpracującą z mediami i gwiazdami. Wbrew pozorom (tatuaże znamionują raczej osoby o mocnych charakterach), jest delikatna i czuła na piękno. Można spotkać ją raczej na łonie natury niż w towarzystwie równie mocno jak ona ozdobionych facetów w miejskich klubach.

 

Samii Ryan projektuje biżuterię, którą często wykorzystują media do sesji. Jej kolczyki, pierścionki i naszyjniki są niepowtarzalne, to ręczna robota, a nie masówka, jakiej wszędzie pełno. Wszystko, co robi Samii coś znaczy, wszystko też zawiera – w to wierzy twórczyni – dobrą energię.

 

O jej pracy usłyszały już wielkie gwiazdy światowego show-biznesu. W biżuterii Samii Ryan pojawiały się Kesha, Demi Lovato, Miley Cyrus, Neon Hitch, czy Victoria Justice. Kilka z nich używa precjozów na koncertach, wiele pozowało z nimi na sesjach zdjęciowych, publikowanych później w znanych magazynach mody.

 

Młoda modelka i artystka nawiązała współpracę z takimi pismami jak „Seventeen”, „Nylon Magazine”, czy „J-14”. Wiele jej prac prezentowanych było na teen.com i gurl.com. Biżuteria dla nastolatek, w tym także tych zbuntowanych, jest tym, w czym specjalizuje się Samii.

 

Jej instagramowe konto puchnie od obserwujących. W tej chwili jest ich już kilkadziesiąt tysięcy, ale liczba cały czas rośnie. Można się spodziewać, że kolejne zdjęcia, wraz z kolejnymi tatuażami, będzie można oglądać już wkrótce.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska