Meredith Mack - perfekcja w każdym calu

2016-10-25
Meredith Mack - perfekcja w każdym calu

Moda na bycie fit zatacza coraz szersze kręgi. Ta dziewczyna już dawno stwierdziła, że będzie wyglądać lepiej, jeśli podporządkuje swoje życie diecie i treningom. Efekty są bardziej niż zadowalające!

 

Amerykanka w żadnym wypadku nie wygląda na swoje 34 lata - patrząc na nią można odnieść wrażenie, że do trzydziestki brakuje jej co najmniej kilkudziesięciu miesięcy. Niewątpliwie jest to zasługa odpowiednich genów, ale także skrupulatnie przygotowanej diety oraz planu treningowego. Dziewczyna przy 178 centymetrach wzrostu waży 64 kilogramy, ale próżno dopatrywać się u niej choćby grama zbędnego tłuszczu, rzecz jasna poza tymi miejscami na ciele, gdzie jego obecność jest wręcz wskazana.

 

Meredith w 2009 roku postanowiła spróbować swoich sił jako kulturystka i wtedy też zaczęła trenować. Zdrowe nawyki weszły jej w krew i jak sama twierdzi, nie wyobraża sobie w tym momencie życia bez treningów, które sprawiają, że czuje się lepiej - zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Oczywiście nic nie przychodzi łatwo, a jej reżim treningowy mógłby szybko wykończyć niejednego faceta - Meredith trenuje bowiem siedem dni w tygodniu, a jako ulubione ćwiczenia wymienia wyciskanie sztangielek, wyciskanie nóg na maszynie oraz trening mięśni brzucha, również na przeznaczonej do tego celu maszynie. Nabytą wiedzą chętnie dzieli się z innymi, rzecz jasna nie za darmo - zarabia bowiem na życie jako trener personalny. Inne zainteresowania oprócz siłowni i zdrowego stylu życia? Taniec, odkrywanie nowych rzeczy oraz podróże.

 

Jej życiową dewizą jest cytat nie kogo innego, a samego Michaela Jordana (z którym wywiad możecie przeczytać w TYM miejscu): “Ponosiłem w życiu porażkę za porażką… I właśnie dlatego odniosłem sukces”.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska