Miss Islandii – za gruba na konkurs piękności?!

2016-10-26
Miss Islandii – za gruba na konkurs piękności?!

Arna Ýr Jónsdóttir została uznana za najpiękniejszą kobietę w Islandii w 2015 roku. Nie znalazła jednak uznania w oczach organizatorów konkursu Miss Grand International – jeden z nich nakazał jej... schudnąć!

Nawat Itsaragrisil, prezenter tajskiej telewizji i jeden z organizatorów konkursu piękności, który odbędzie się 26 października 2016 rok u w Las Vegas, wysłał Islandce sms-a o treści:

 

„Przestań jeść śniadania, na lunch jedz tylko sałatki i pij wodę każdego wieczoru aż do dnia konkursu”.

 

Panna Jónsdóttir na takie dictum nie miała zamiaru się zgodzić, ponieważ jak sama stwierdziła „czuje się dobrze w swojej skórze i nie ma zamiaru się podporządkowywać”. Postanowiła więc zrezygnować z udziału w konkursie. Decyzji oczywiście przyklasnęli internauci. Trzeba przyznać, że organizatorzy konkursu nie wystawili sobie najlepszej laurki… Arna tak skomentowała swoją decyzję:

 

„Jeśli właściciel konkursu naprawdę oczekuje ode mnie zredukowania wagi i nie podobam mu się taka, jaka jestem, to w takim razie nie zasługuje na to, abym ja brała udział w jego konkursie. Owszem, moje ramiona są nieco szersze niż u innych dziewczyn, ale od lat reprezentuję mój kraj w lekkoatletyce i jestem z tego dumna”.

 

Oto, jak na zdjęciach prezentuje się Arna Ýr Jónsdóttir, miss Islandii „za gruba” na konkurs piękności. Skoro taka dziewczyna zdaniem organizatorów powinna schudnąć, to naprawdę nie chcemy wyobrażać sobie standardów piękności, jakie uważane są przez nich za właściwe i optymalne na Miss Grand International:

 

 

A czy Waszym zdaniem miss Islandii powinna schudnąć?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska