Jen Selter – królowa fitnessu

2016-10-26
Jen Selter – królowa fitnessu

Polska ma Ewę Chodakowską, a w Stanach Zjednoczonych największą gwiazdą fitnessu i motywacji jest Jennifer Leigh Selter, bardziej znana po prostu jako Jen Selter.

 

23-letnia Amerykanka nie jest może w swojej ojczyźnie tak rozpoznawalna, jak chociażby Kylie Jenner, ale dzięki swojej działalności w portalach społecznościowych udało jej się zgromadzić całkiem pokaźne grono wielbicieli (i wielbicielek). Umiejętne propagowanie zdrowego stylu życia oraz pozytywnego myślenia, a także - nie oszukujmy się - niesamowicie wyrzeźbione podczas wielogodzinnych sesji na siłowni pośladki sprawiły, że Jen Selter została niekwestionowaną gwiazdą internetu.

 

Na samym tylko Instagramie (który, bądź co bądź, jest całkiem niezłym wyznacznikiem popularności) obserwuje ją ponad 10 milionów użytkowników – co jest wynikiem o ponad milion lepszym od znanej na całym świecie Emily Ratajkowski! Zaryzykujemy stwierdzenie, że nikt na całym świecie tak jak ona nie pokazuje, jak wspaniale można wypełnić spodnie do jogi. W 2014 roku znalazła się gronie 99 najbardziej pożądanych kobiet na świecie w wyniku głosowania, które przeprowadził portal AskMen.

 

Moda na zdrowy styl życia i bycie fit trwa już od jakiegoś czasu i wydaje się nie przemijać, dlatego podejrzewamy, że pokaźne grono obserwujących działalność Jen Selter w mediach społecznościowych nadal będzie rosnąć. Zwłaszcza, jeśli tak jak dotąd, będzie się skupiać na treningu pośladków. Bo na tym zna się jak mało kto – a już z całą pewnością doszła do perfekcji w prezentowaniu ćwiczeń na mięśnie pośladków. Przekonajcie się o tym na własne oczy:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska