Lindsey Pelas – obdarowana genetycznie

2016-10-27
Lindsey Pelas – obdarowana genetycznie

Zaledwie sześć tygodni minęło od momentu założenia przez nią konta na Instagramie do uzyskania miliona obserwujących użytkowników. Co przesądziło o takim sukcesie? Gorąco zachęcamy do obejrzenia galerii!

 

Lindsey Pelas to 25-letnia Amerykanka, która w bardzo krótkim czasie zawojowała świat mediów społecznościowych. Milion obserwujących miała już po sześciu tygodniach, a licznik w momencie pisania tych słów wynosi niemal 5 milionów i nie mamy wątpliwości co do tego, że stale będzie rósł. Lindsey jest aktywna również na Twitterze, gdzie jej wpisy śledzi prawie 300 tysięcy użytkowników, a na Facebooku Lindsey ma ponad 600 tysięcy fanów.

 

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że dziewczyna zdobyła taki rozgłos dzięki temu, co „jej mama w genach dała”. Lindsey doskonale zresztą zdaje sobie z tego sprawę i sama o sobie mówi, że jest „genetically gifted” oraz chętnie eksponuje swoje atuty na zdjęciach.

 

Pomyliłby się jednak ten, który uznałby Lindsey za typową, niezbyt rozgarniętą blondynkę, która potrafi jedynie pokazywać piersi i pośladki. Dziewczyna jest bowiem absolwentką Uniwersytetu Stanowego Luizjany, gdzie uzyskała stopień licencjata na kierunku historia. Wątpimy co prawda, czy to wykształcenie odegrało kluczową rolę w rozwoju kariery Lindsey, niemniej jednak cieszy fakt, że jedyną uczelnią w jej życiu nie była Wyższa Szkoła Lansu i Baunsu.

 

Jeśli chodzi o życie prywatne, Lindsey przyjaźni się z modelką Emily Sears (a jeśli preferujecie typ urody, którym charakteryzuje się Lindsey, powinniście rzucić okiem także na galerię zdjęć Emily), a także spotykała się z Danem Bilzerianem. Trudno powiedzieć, czy należy to uznać za nobilitację, czy wręcz przeciwnie...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska