Ostatnia wieczerza w seksownej wersji wywołała oburzenie

2016-10-28
Ostatnia wieczerza w seksownej wersji wywołała oburzenie

Co roku w Brazylii odbywają się wybory Miss Bum Bum, czyli kobiety z najpiękniejszymi (biorąc oczywiście pod uwagę tamtejszy kanon piękna) pośladkami. Tegorocznej edycji towarzyszy atmosfera skandalu – wszystko z powodu pewnego zdjęcia.

Osiem finalistek tego konkursu zapozowało do zdjęcia, na którym odtwarzają scenę ze słynnego malowidła ściennego autorstwa Leonarda Da Vinci, czyli „Ostatniej wieczerzy”. Oczywiście w strojach, które są jak najbardziej stosowne w wyborach Miss Bum Bum, czyli w bikini. Jak nietrudno się było domyślić, po publikacji zdjęcia odezwały się organizacje katolickie, które stwierdziły niestosowność takiego zabiegu promocyjnego oraz obrazę uczuć religijnych. Jeden z organizatorów konkursu stwierdził, że nie miał zamiaru nikogo szokować, ani obrażać:

 

„To było spotkanie kandydatek przed wielkim finałem. Skojarzyło mi się z „Ostatnią wieczerzą”. Jezus został zdradzony przez Judasza z powodu zazdrości i dziewczyny na zdjęciu też zazdroszczą tej, która siedzi w środku, bo zebrała więcej głosów od niej”.

 

Dziewczyna, która znajduje się w centralnym miejscu, to Daiana Fegueredo, która ma największe szanse na zwycięstwo. Przyznała później, że udział w tej sesji zdjęciowej był błędem:

 

„Całkowicie rozumiem, dlaczego ludzie są źli. Sama jestem praktykującą katoliczką. Odkąd zrobiliśmy te zdjęcia czułam, że coś jest nie w porządku. Nie mogę spać i nie mogę przestać o tym myśleć. Prosiłam już Boga o wybaczenie i proszę też o to wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Jesteśmy częścią wielkiego grzechu”.

 

A skoro już mówimy o pannie Fegueroa – zapraszamy do obejrzenia galerii jej zdjęć. Przekonajcie się sami, czy słusznie jest wymieniana jako faworytka konkursu na najlepsze pośladki Brazylii:

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu „królowej pośladów” odbędzie się 9 listopada 2016 roku.

 

foto: twitter.com/Cosmopolitan

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska