11 najgorętszych zdjęć Sary Jean Underwood

2016-10-28
11 najgorętszych zdjęć Sary Jean Underwood

Sara Jean Underwood to jedna z najjaśniejszych gwiazd PLAYBOYA już od dekady. Lata mijają, a ona wciąż jest zjawiskowa. Na których zdjęciach podoba nam się najbardziej? Zobaczcie koniecznie, bo patrzenie na Sarę to zawsze przyjemność. Zresztą przecież o tym wiecie.

Sara debiutowała w PLAYBOYU już w 2006 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy opublikowaliśmy jej sesję. Oczywiście jako Playmate miesiąca. W 2007 Sara została już Playmate roku i jej kariera nabrała rozpędu. I nie zatrzymała się do teraz.

 

 

Dziś, jeśli chodzi o dziewczyny, które prezentują swoje wdzięki na publikowanych w internecie zdjęciach i filmach, Sara Jane Underwood znajduje się w ścisłej czołówce. Ponad 5,5 miliona osób obserwuje ją na Instagramie. Na Facebooku niewiele mniej. I nic dziwnego – potencjał jej zdjęć wydaje się nieskończony.

 

Klęska urodzaju. Tak właśnie można najłatwiej określić problem, przed którym stanęliśmy chcąc wybrać jedynie 11 zdjęć Sary, które najbardziej się nam podobają. Po prostu podoba nam się ich dużo więcej – wejdźcie na jej instagramowy profil, a przekonacie się. Zresztą o czym my mówimy! Sara Jean Underwood wygląda seksownie nawet przebrana za postaci z Gwiezdnych Wojen!

 

 

Takie celebrytki to my lubimy! Jeśli chodzi o Sarę naprawdę w zupełności wystarczy nam to jak wygląda. Wiadomo, nie wszystkie dziewczyny są takie, ale akurat Sara jest. Niezależnie czy wolicie brunetki, blondynki czy rude. Czy wolicie delikatne i eteryczne dziewczęta, femme fatale czy dziewczyny z tyłkami a'la Kim Kardashian – nie ma znaczenia. Sara Jean Underwood musi się wam spodobać!

 

Czyli, krótko mówiąc, nie wykluczamy innych galerii „najlepszych”, bo „najlepszych zdjęć Sary są pewnie tysiąca, a nie skromnej jedenastki. Ale na razie zobaczcie to, co przygotowaliśmy. Przyjemność warto dawkować. A oglądanie zdjęć Sary to wielka przyjemność!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska