12 najseksowniejszych zdjęć Kendall Jenner

2016-10-28
12 najseksowniejszych zdjęć Kendall Jenner

Trudno jest się połapać w drzewie genealogicznym rodzin Kardashianów i Jennerów. Patrzymy jednak na Kendall Jenner i cieszymy się, że Bruce tak późno zdecydował się zostać Caitlyn.

Przedstawicielka słynnej rodziny, której perypetie mogli oglądać widzowie amerykańskiej stacji E! w programie „Z kamerą wśród Kardashianów”, nie jest pierwszą z tego rodu, która ma okazję gościć na naszej stronie. Niedawno skupiliśmy się na najmłodszej z sióstr, czyli Kylie Jenner, a teraz zajmiemy się dwa lata starszą od niej Kendall.

 

 

Mierząca niemal 180 centymetrów wzrostu Kendall Jenner wydaje się być stworzona do uprawiania modelingu – zarówno ze względu na urodę, jak i rzecz jasna nazwisko oraz rozpoznawalność, które czynią ją niezwykle pożądaną postacią w świecie mody. Panna Jenner zadebiutowała w roli modelki w 2010 roku, kiedy wraz z młodszą siostrą Kylie wzięła udział w sesji dla magazynu Paper. Później jej zdjęcia pojawiły się w takich tytułach, jak OK czy też Teen Vogue, a ona sama wystąpiła w pokazach uznanych w świecie mody marek, takich jak Givenchy, Chanel Haute Couture, Chanel, Victoria’s Secret i Marc Jacobs.

 

Podobnie jak w przypadku innych dziewczyn z rodziny, Kendall jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie jest obserwowany przez ponad 67 milionów użytkowników tego portalu, co jest co prawda nieco gorszym wynikiem od młodszej siostry Kylie, ale taka sława jak chociażby Emily Ratajkowski może o takiej liczbie jedynie pomarzyć.

 

foto: instagram.com/kendalljenner

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska