15 najlepszych zdjęć Dana Bilzeriana: co za gość!

2016-10-31
15 najlepszych zdjęć Dana Bilzeriana: co za gość!

Wielu wydaje się, że klasyczni playboye: bogaci utracjusze, którzy otaczają się wianuszkiem pięknych kobiet, a życie trwonią na zabawę i przyjemności, nie istnieją. Dan Bilzarian przeczy tej tezie, jest współczesnym wcieleniem Hugh Hefnera. Z tą różnicą, że swoje podboje dokumentuje w sieci. Oto jego najbardziej charakterystyczne zdjęcia.

 

Dan Bilzerian ma 35 lat, a w życiu doświadczył pewnie więcej niż dwa razy od niego starsi dżentelmeni. Największą sławę przyniósł mu poker i wygrane w tę grę. Chociaż właściwie od tego się zaczęło, bo potem Dan poszedł po bandzie i swoje życie postanowił zamienić w pasmo zabawy i wydawania lekko zarobionych pieniędzy.

 

Konto Dana na Instagramie obserwuje prawie... 20 milionów fanów. To oznacza, że playboy ma co pokazać. My wybraliśmy najlepsze zdjęcia, których kompilacja w galerii pokazuje z kim mamy do czynienia. Jedyne pytanie, jakie sobie zadawaliśmy podczas selekcji, brzmiało: „Skąd on je wszystkie bierze?!”.

 

Sława Dana zaczęła się w 2009 roku, kiedy zagrał w Worls Series of Poker. Zajął 180. miejsce i jego konto powiększyło się o 36 tys. dolarów. Ale już po roku został wybrany jednym z najśmieszniejszych pokerzystów na świecie. W tym czasie założył poker room Victory Poker, konto zaczęło puchnąć, a Dan, zamiast przykładnie odkładać na emeryturę postanowił wszystko przepuszczać w towarzystwie pięknych kobiet.

 

Po drodze były awantury o wygrane z hochsztaplerami w rodzaju Bradleya Rudermana i inne dziwne historie, które napędzały popularność Dana. Im głośniej było o nim, tym na bardziej spektakularne imprezy mógł sobie pozwolić. Bilzerian podróżuje po świecie, odwiedza najdroższe hotele, wypożycza i kupuje pełnomorskie jachty i prywatne odrzutowce.

 

Jako gwiazdą show-biznesu zainteresował się nim przemysł filmowy. Dan Bilzerian zagrał w „Olimpie w ogniu”, „Ocalonym”, „Innej kobiecie”. Część pieniędzy zdobytych przy zielonym stoliku inwestuje w filmową produkcję.

 

Co ciekawe, hulaszczy tryb życia nie pozostaje bez wpływu na stan zdrowia bohatera. Dan ma 35 lat, ale na koncie już dwa zawały serca. Kardiologicznie coś musi być z nim nie tak, bo ten potężny facet jest doskonale wysportowany, a 4 lata życia służył w Navy Seals. Z wojska wyrzucono go na 2 dni przed ukończeniem szkolenia. O Danie Bilzerianie usłyszymy jeszcze nie raz, to pewne.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska