Kostium Harley Quinn – największy hit Halloween 2016

2016-10-31
Kostium Harley Quinn – największy hit Halloween 2016

Chociaż film „Suicide Squad”, który na nasz język został przetłumaczony jako „Legion samobójców”, w dużej mierze zawiódł oczekiwania publiczności, to chyba mało komu nie spodobała się Margot Robbie, która w tym filmie wcieliła się w rolę Harley Quinn.

Postać Harley Quinn po raz pierwszy zagościła w uniwersum DC Comics w 1992 roku, kiedy to pojawiła się w kreskówce Batman: Animated Series i szybko zdobyła sympatię widzów. Harleen Quinzel pracowała jako lekarz psychiatra w szpitalu psychiatrycznym Arkham i dała się uwieść przebywającemu tam Jokerowi, który sprowadził ją na złą drogę. Doktor Quinzel przyjęła tożsamość Harley Quinn i dołączyła do ekipy superzłoczyńców, terroryzujących Gotham City.

 

Harley Quinn w serialu animowanym była przedstawiona w charakterystycznym, czerwono-czarnym kostiumie, przywodzącym na myśl strój królewskiego błazna. Tak też była kojarzona przez lata, a poważna zmiana wyglądu nastąpiła w 2016 roku, kiedy na ekrany kin trafił wspomniany Legion samobójców, w którym rolę Harley Quinn zagrała australijska aktorka Margot Robbie. Już przed premierą można się było domyślić, że to właśnie wizerunek Harley zaprezentowany przez Margot stanie się największym przebojem tegorocznego święta Halloween.

 

I rzeczywiście – 31 października na Instagramie zaroiło się od zdjęć dziewczyn, ubranych w kabaretki, bluzki z napisem „Daddy’s lil’ monster” i dzierżących kije baseballowe. Wybraliśmy dla Was zdjęcia tych dziewczyn, które naszym zdaniem najlepiej podołały zadaniu wcielenia się w Harley Quinn. Lub tych, które miały najzgrabniejsze nogi.

 

 

Jak Waszym zdaniem dziewczyny wypadają w starciu z oryginałem? Dla przypomnienia – tak zaprezentowała się Margot Robbie:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska