Chorwacka grzesznica: Nives Celzijus

2016-10-31
Chorwacka grzesznica: Nives Celzijus

Chorwatka Nives Celzijus sama o sobie mówi, że jest jedną z najpiękniejszych kobiet w swoim kraju. No i że nie potrzebuje makijażu, bo ma tak piękne, naturalne piersi. Jak można się z nią nie zgodzić.

 

Nives, używająca pseudonimu Celzijus (w ojczyźnie, bo na świecie Celsius), ma 34 lata i naprawdę nazywa się Zeljković, ale na koncie zgromadziła sporo. Tyle, że wystarczyło na 4 (sic!) biografie, które sprzedały się w jej ojczyźnie jak ciepłe bułeczki. W każdej kolejnej ujawnia jeszcze więcej ze swojego życia.

 

Pozowała dla PLAYBOYA i innych męskich magazynów. W tym pierwszym ujawniła, że w dzieciństwie była molestowana przez ojca, znanego pisarza, ale proces, który rodzic jej wytoczył, przegrała. Musiała oficjalnie odwołać swoje słowa.

 

Jest typową córką Jugosławii, czyli w połowie Chorwatką, a w połowie Serbką. W czasie wojny po rozpadzie Jugosławii miała z tego powodu problemy i w jednym i drugim nowo powstałym kraju.

 

Ma dwoje dzieci i to nie z kimś anonimowym, ale piłkarzem Dino Drpićiem. W tej chwili jest znana w swoim kraju, nie tylko z perfekcyjnego ciała. Bardzo lubi mówić o sobie w superlatywach, nie czuje się skrępowana chwaleniem samej siebie. Pewnego razu stwierdziła, że z takim biustem nie potrzebuje makijażu. Coś w tym jest...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska