13 najseksowniejszych zdjęć Iriny Shayk

2016-10-31
13 najseksowniejszych zdjęć Iriny Shayk

Modelka dała się poznać światu głównie dzięki związkowi z Cristiano Ronaldo i trzeba przyznać, że nie można odmówić Portugalczykowi gustu jeśli chodzi o kobiety. Wybraliśmy dla Was 13 najseksowniejszych zdjęć Rosjanki.

 

Irina Shayk przyszła na świat w miejscu, które raczej nie jest kojarzone jako światowa stolica mody – w Jemanżelińsku w obwodzie czelabińskim. Jej ojciec był Tatarem, matka zaś Rosjanką i być może taka kombinacja genów zadecydowała o niezwykłej urodzie, jaką może się pochwalić Irina Walerjewna Szajchlisłamowa, bowiem tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko. Nie dziwimy się, że postanowiła je skrócić – ludziom z zachodu raczej trudno byłoby je wymówić.

 

Chociaż kojarzona jest głównie jako wieloletnia partnerka Cristiano Ronaldo (spotykała się z portugalskim piłkarzem niemal 5 lat, od 2010 do 2015 roku), to także (a może przede wszystkim) może się pochwalić naprawdę imponującym dorobkiem w świecie modelingu. Już w 2004 roku zdobyła tytuł Miss Czelabińska, a następnie wyjechała do Europy. Kilka lat później związała się z marką Intimissimi, występowała także w pokazach Victoria’s Secret, Guess i Lacoste. Jedno z węgierskich czasopism w 2011 roku uznało Irinę „Najseksowniejszą kobietą świata”. Od momentu startu rosyjskiej wersji programu „Top model” zasiadała w jury.

 

W mediach społecznościowych Irina może się pochwalić imponującymi wynikami. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 6,8 miliona użytkowników tego portalu, a jeszcze lepiej sytuacja wygląda w przypadku Facebooka – Irinę w portalu Marka Zuckerberga polubiło niemal 7,5 miliona ludzi. Patrząc na zdjęcia Rosjanki na usta ciśnie nam się jedno, bardzo istotne pytanie – Cristiano, coś Ty najlepszego narobił?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska