Biustonosz za 3 miliony dolarów – Fantasy Bra od Victoria’s Secret

2016-11-03
Biustonosz za 3 miliony dolarów – Fantasy Bra od Victoria’s Secret

Co roku jedna z najpopularniejszych modelek Victoria’s Secret dostępuje zaszczytu zaprezentowania Fantasy Bra – tym razem wybrano Jasmine Tookes. Zobaczcie, jak Amerykanka wygląda w tym niezwykłym staniku.

Marki Victoria’s Secret nie trzeba nikomu przedstawiać – nawet jeśli jesteś facetem i nigdy nie kupiłeś ani jednej sztuki damskiej bielizny, z pewnością nie są Ci obce modelki tej marki, nazywane Aniołkami. Firma co rok organizuje pokaz swoich produktów, a jego nieodłącznym elementem i prawdziwą wisienką na torcie jest prezentacja Fantasy Bra – wyjątkowego biustonosza, którego wartość wynosi od kilku do nawet kilkunastu milionów dolarów. W przeszłości zajmowały się tym między innymi Gisele Bundchen, Adriana Lima oraz Alessandra Ambrosio, a w tym roku wybór padł na 25-letnią amerykańską modelkę Jasmine Tookes. Najnowsza wersja została nazwana Bright Night Fantasy Bra, a jej wartość wyceniona na 3 miliony dolarów. A tak biustonosz prezentuje się na ciele Jasmine Tookes:

 

 

Co powoduje, że biustonosz jest wart tak dużych pieniędzy? Został bowiem pokryty 9 tysiącami kamieni szlachetnych, w tym oczywiście diamentów, a jego stworzenie zajęło ponad 700 godzin. Projekt powstał w głowie designera Eddiego Borgo. Sam proces był tej wymagający dla modelki – Jasmine musiała siedzieć trzy godziny z piersiami pokrytymi gipsem, aby wykonać formę, a następnie nauczyć się odpowiedniej postawy, aby we właściwy sposób zaprezentować Fantasy Bra.

 

Zważywszy na to, że zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia i związanej z nimi gorączki prezentowej, być może jakiś milioner pokusi się o obdarowanie swojej partnerki tym wyjątkowym biustonoszem.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska