Hannah Stocking – ta dziewczyna kocha ryzyko

2016-11-03
Hannah Stocking – ta dziewczyna kocha ryzyko

W dzisiejszych czasach kariery toczą się w dość zaskakujący sposób. Medium, dzięki któremu nasza bohaterka zdobyła rozgłos, niebawem przestanie istnieć.

Mowa o serwisie Vine – jest to portal społecznościowy, na którym użytkownicy mogą zamieszczać krótkie, sześciosekundowe filmiki. W 2012 roku aplikacja była największym hitem w sklepie Apple, jednak od tamtego czasu jej popularność znacząco spadła na rzecz Instagrama i Snapchata. Twitter, który jest właścicielem Vine’a postanowił więc zamknąć projekt.

 

 

Hannah Stocking właśnie portalowi Vine zawdzięcza swoją dużą popularność w mediach społecznościowych. Jest aktywna także na Instagramie, gdzie udało jej się jak dotąd zgromadzić całkiem pokaźne grono fanów – jej profil jest obserwowany przez ponad 2,7 miliona użytkowników tego portalu. Co spowodowało aż takie zainteresowanie ze strony internautów? Niewątpliwie nietuzinkowa uroda oraz poczucie humoru – Hannah zdobyła rozgłos dzięki publikowaniu krótkich, zabawnych filmów. O ile rzecz jasna gustujecie w takim humorze, który możemy zobaczyć chociażby w tym filmiku, zatytułowanym „Before vs. After a night out”:

  

 

Jeśli zdjęcia panny Stocking przypadły Wam do gustu, zachęcamy do zapoznania się z innymi galeriami dziewczyn na naszej stronie – w ostatnim czasie pisaliśmy między innymi o australijskiej piękności Stephanie Claire Smith. Wybraliśmy także najseksowniejsze naszym zdaniem zdjęcia takich gwiazd, jak była dziewczyna Cristiano Ronaldo Irina Shayk oraz przedstawicielka klanu Kardashianów – Kendall Jenner.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska