Aniołek Victoria's Secret: Sara Sampaio

2016-11-04
Aniołek Victoria's Secret: Sara Sampaio

Sara Sampaio ma dopiero 25 lat, ale została okrzyknięta najlepszą modelką w swojej ojczystej Portugalii już... siedmiokrotnie! Nic dziwnego, że Victoria's Secret uważa ją za swojego aniołka na stałe, a nie od przypadku do przypadku. W świecie mody to absolutna pierwsza liga.

 

Sampaio (rocznik 1991) zaczęła karierę modelki jako 16-latka. Została odkryta rok wcześniej, jako 15-latka, jednak przez pierwszy rok miała zakaz uczestniczenia w sesjach zdjęciowych i pokazach, który wydali jej rodzice. Dopiero potem dali się przekonać, że córce nic nie grozi i pozwolili na międzynarodową karierę.

 

Urodzona pod Porto dziewczyna robi ją w naprawdę wielkim stylu. Jej udziałem były wszystkie liczące się wydarzenia, które ustalają hierarchię modelek. Pozowała dla „Sports Illustrated. Swimsuit Issue”, a potem została zaangażowana przez Victoria's Secret. Przez ostatnie lata jej sesje można było oglądać w GQ, „Elle”, „Vogue” i „Glamour”.

 

Początkowo pozowała w reklamach firm popularnych, jak Axe i Calzedonia. Jednak szybko została dostrzeżona przez bardziej prestiżowe. Prezentowała na wybiegach m.in. Balmain, Jean-Paul Gaultier, Miu Miu, Dolce and Gabbana.

 

W ubiegłym roku „Maxim” przygotował ranking 20 najwspanialszych aniołków „Victoria's Secret” z okazji 20 rocznicy pokazów tej amerykańskiej firmy bieliźniarskiej. Sara Sampaio znalazła się wśród nich. Dlaczego: zamiast wyjaśniać odsyłamy do galerii jej najlepszych zdjęć, które wybraliśmy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska