Następczyni Pameli Anderson – Kelly Rohrbach

2016-11-04
Następczyni Pameli Anderson – Kelly Rohrbach

Sytuacje, w których remake jakiegoś filmu okazał się lepszy od swojego pierwowzoru, można policzyć na palcach jednej ręki. Dla aktorów jest to szczególnie trudne wyzwanie – wiedzą, że ogromna liczba widzów od razu stwierdzi, że „oryginał był lepszy”.

Baywatch, w naszym kraju znany jako Słoneczny patrol to jeden z najbardziej ikonicznych seriali lat dziewięćdziesiątych. Bynajmniej nie ze względu na fabułę której, szczerze przyznamy, nie pamiętamy zbyt dobrze. O wiele bardziej w pamięć zapadła postać ratowniczki C.J. Parker, w rolę której wcieliła się Pamela Anderson. Pomimo ról w wielu innych serialach oraz filmach, niemal każdy, kto usłyszy to nazwisko, natychmiast przywołuje w myślach biegnącą po plaży dziewczynę w charakterystycznym, czerwonym kostiumie.

 

W maju 2017 roku do kin wejdzie remake Słonecznego patrolu. W głównej roli zobaczymy słynnego Dwayne’a „The Rock” Johnsona, który będzie starał się udowodnić, że jest lepszym Mitchem Buchananem niż David Hasselhoff. Towarzyszyć mu będzie Alexandra Daddario (znana chociażby z True Detective oraz American Horror Story) oraz była posiadaczka korony Miss World – Priyanka Chopra. Najtrudniejsze zadanie stoi jednak przed Kelly Rohrbach, która będzie musiała zmierzyć się z legendą Pameli Anderson. Jak sądzicie, czy Amerykanka ma odpowiednie warunki, aby wcielić się w rolę C.J. Parker? Zapraszamy do obejrzenia galerii:

 

 

26-letnia Amerykanka nie ma zbyt wielkiego doświadczenia, jeśli chodzi o dorobek filmowy – widzowie mogą ją kojarzyć z epizodów w serialach (między innymi Dwóch i pół). O wiele bardziej okazale prezentuje się jej doświadczenie w modelingu – Kelly prezentowała stroje kąpielowe dla Sports Illustrated. Nie jest jedyną modelką, którą zobaczymy w nowej wersji Słonecznego patrolu – na ekranie pojawi się także Charlotte McKinney.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska