Kształty prosto z Dominikany: Yaris Sanchez

2016-11-04
Kształty prosto z Dominikany: Yaris Sanchez

Kiedyś określało się takie dziewczyny mianem „muza”. Teraz brzmi to nieco archaicznie, tym bardziej jeśli chodzi o „muzę raperów”. Właśnie kimś takim jest Yaris Sanchez. I rzeczywiście każdy kto kiedykolwiek widział amerykański hiphopowy teledysk musi przyznać, że Yaris ma idealne warunki, żeby spełniać tę rolę!

Jeśli chce się zrobić karierę, warto bardzo dokładnie ją sprofilować. Właśnie tak uczyniła Yaris Sanchez. Dziewczyna pisze o sobie nawet nie to, że jest modelką, ale że jest modelką hiphopową. A więc trochę tancerką, a trochę gwiazdą teledysków. I, no cóż, wygląda na to, że w ten sposób żyje jej się całkiem nienajgorzej.

 

 

Yaris wystąpiła w szeregu videoklipów wielu znanych artystów hiphopowych (i z pogranicza tego gatunku). Przykłady? Prosimy bardzo – wymienić można tu choćby Nicki Minaj, Big Seana czy Fabulousa. Warto wspomnieć, że modelka nie ma zahamowań przed łączeniem pracy z życiem prywatnym. Może o tym świadczyć choćby jej związek ze znanym hiphopowym artystą Ab-Soulem.

 

Profil Yaris na Instagramie obserwuje w tym momencie już ponad 350 tys. osób. Ilu wśród nich fanów rapu – możemy tylko spekulować (bo przecież nie będziemy sprawdzać). Ale w ciemno możemy strzelać, że rzeczywiście niemało. Bo Yaris w stu procentach spełnia współczesny ideał urody rapera.

 

Niewtajemniczonym już wyjaśniamy, co to właściwie za ideał. Cóż, zbliżony do Kim Kardashian – ta w końcu nieprzypadkowo pozostaje w związku z wielką gwiazdą czarnej muzyki Kanyem Westem. A konkretniej? Chodzi o dziewczyny czarnoskóre (ewentualnie mulatki) i przede wszystkim... krągłe. Podstawa to duży tyłek, przydałyby się piersi, które od niego nie odstają. Konieczna jest wylewająca się z każdego ruchu pewność siebie. Kilogramy? Nie przeszkadzają!

 

Czy mamy w naszym archiwum inne dziewczyny, które na pewno spodobałyby się hiphopowcom? Jasne, spójrzcie tylko na Kylie Jenner i Dolly Castro.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska