Grzegorzu Krychowiaku, ty szczęściarzu!

2016-11-04
Grzegorzu Krychowiaku, ty szczęściarzu!

Francuzka modelka Celia Jaunat jest jedną z najpiękniejszych WAG's na świecie. Jej chłopak Grzegorz Krychowiak może być naprawdę dumny. A my możemy być z niego, nie tylko za grę, ale i za gust.

 

Krychowiak i Jaunat są razem od pięciu lat. Celia ma 25 lat, Grzegorz jest od niej o rok starszy. Jak na tak młody wiek są parą „od zawsze”, bo w tym roku świętowali wspólne pięciolecie. Z zamieszczonych na profilach zdjęć wynika, że było hucznie i romantycznie.

 

Zarówno polski pomocnik, jak i jego wybranka, są często pytani, jak się poznali. W jednym z wywiadów Grzegorz Krychowiak przyznał, że poderwanie Celii zajęło mu 15 minut, ale siedząca obok dziewczyna gwałtownie zaprotestowała: „To trwało znacznie dłużej”. W każdym razie temat chyba pozostanie ich tajemnicą.

 

Celia Jaunat nie interesowała się piłką nożną, kiedy poznała Grzegorza. Do dziś nie jest wielką fanką tego sportu, ogląda i bywa na meczach raczej z powodu swojego związku niż z pasji. Tę ma do mody i to właśnie ona jest tym, co łączy ją z Krychowiakiem. Reprezentant Polski znany jest ze swojej miłości do dobrych ubiorów i dodatków, jego garderoba pęka w szwach, a Krycha wciąż dokupuje nowe. Bywało to przyczyną drwin części kolegów i części kibiców, ale Krychowiak konsekwentnie nic sobie z tego nie robił, wreszcie wszyscy się przyzwyczaili.

 

Celia i Grzegorz mieli mały kryzys, o czym donosiły media, ale była to chyba jednodniowa kłótnia. Francuzka poinformowała rzekomo na swoim Twitterze o zerwaniu z partnerem, ale już wieczorem wpis usunęła i zamieniła go na wręcz przeciwny, bo pełen uczucia. Było minęło, w każdym razie wciąż są razem.

 

Celia oszczędnie pokazała swoje wdzięki w jednym z numerów CKM. Nasza selekcja jej zdjęć z profilu na Instagramie doskonale wyjaśnia, dlaczego polski pomocnik stracił dla niej głowę.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska