Anna Nystrom: szwedzki maksymalizm

2016-11-07
Anna Nystrom: szwedzki maksymalizm

Szwedki są piękne, wysokie, ponętne i seksowne. Prawda? Prawda! Anna Nystrom to dumna przedstawicielka swojego narodu, tak bardzo szwedzka jak to tylko możliwe.

 

Anna ma 24 lata i aż 3,2 mln osób, które śledzą jej aktywność na Instagramie. Na Facebooku zdążyła zgromadzić 200 tys. fanów. Jeśli macie wrażenie, że to tylko dzięki doskonałemu ciału, to racja jest po waszej stronie tylko w połowie.

 

Anna jest jedną z najbardziej znanych trenerek fitness w Szwecji (choć popularna jest w całej Skandynawii). Jak sama o sobie mówi, jest bezkompromisowa: jeśli już pozwala na słabość, to raczej tym, do których kieruje swoje zdjęcia i wiadomości, a nie sobie. Na co dzień pracuje w klubie Sports Club Education w Vellentunie. Poza tym prowadzi indywidualne zajęcia, programy na temat zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Wkrótce pewnie przyjedzie pora na książki i własny zestaw ćwiczeń.

 

Szwedka jest doskonale zbudowana i umięśniona, wiele osób zarzuca jej, że nawet zbyt doskonale i za dużo ma tych mięśni. Anna Nystrom odpiera te zarzuty, mówi, że nie jest modelką i nigdy nie chciała być. Sport to jej podstawowa aktywność, a nie pozowanie do zdjęć. Chociaż przyznajmy, to właśnie to pozowanie zapewniło jej popularność.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska