Bebe Rexha – gorąca prowadząca

2016-11-07
Bebe Rexha – gorąca prowadząca

6 listopada 2016 roku w Rotterdamie odbyła się gala MTV European Music Awards. Chociaż na scenie pojawiło się wielu uznanych artystów, to prawdziwą gwiazdą imprezy została jej prowadząca – Bebe Rexha.

Kojarzycie utwór Monster śpiewany wspólnie przez Eminema i Rihannę? Nawet jeśli tytuł niewiele Wam mówi, to kawałek z pewnością obił Wam się o uszy – od momentu premiery w 2014 roku na samym tylko YouTube został odtworzony prawie 450 milionów razy. Dlaczego wspominamy o tym utworze? Bo jego współautorką jest nie kto inny, jak pochodząca z Albanii Bleta Rexha, bardziej znana jako Bebe Rexha. Kawałek początkowo miał trafić na jej debiutancki album, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło i został przejęty przez Eminema i Rihannę.

 

Dzięki albańskim korzeniom Bebe Rexha może się pochwalić oryginalną, przyciagającą wzrok urodą, przywodzącą nieco na myśl Kim Kardashian. Specjalnie dla Was wybraliśmy najciekawsze naszym zdaniem zdjęcia z profilu instagramowego piosenkarki (który jest obserwowany przez niemal 900 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.

 

 

Kariera muzyczna piosenkarki o albańskich korzeniach rozpoczęła się jednak wcześniej – w 2010 roku zdobyła popularność jako wokalistka w zespole Black Cards, założonego przez basistę grupy Fall Out Boy, Pete’a Wentza. W następnych latach współpracowała z wieloma artystami, wśród których należy wymienić chociażby Pitbulla, G-Eazy’ego, Nicki Minaj oraz Davida Guettę. To właśnie z dwoma ostatnimi stworzyła swój największy przebój, czyli Hey mama.

 

 

W styczniu 2017 roku do sklepów ma trafić debiutancki album artystki, który został zatytułowany A.Y.F. Pierwszym promującym go singlem był utwór No Broken Hearts, nagrany wspólnie z Nicki Minaj.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska