Wybory w USA... trochę inaczej

2016-11-08
Wybory w USA... trochę inaczej

Literówka potrafi wiele zmienić. Serwis internetowy Mr. Skin zaproponował, by dzisiejszym tematem dnia zamiast „Election 2016” uczynić „Erection 2016”. Zobaczcie filmik pokazujący wymarzony zestaw rządu stworzony przez gościa, który jest koneserem jeśli chodzi o seksowne zdjęcia aktorek i celebrytek.

Ale od początku: Mr. Skin to popularny serwis internetowy o wąskiej, ale bardzo popularnej specjalizacji. Jego założycielowi Jeffowi McBride'owi chodzi o zgromadzenie jak największego zbioru zdjęć i filmów z nagimi seksbombami-celebrytkami, pięknymi aktorkami, seksownymi piosenkarkami i innymi popularnymi kobietami. A później – po zgromadzeniu – na tworzeniu z nich materiałów, ustawianiu w rankingi i robieniu innych rzeczy mających cieszyć oko użytkownika. Mr. Skin sam przedstawia się jako prawdziwy autorytet jeśli chodzi o nagość celebrytek. Zobaczcie co ciekawego przygotował tym razem.

 

 

A tym razem zareagował na to, co od kilku dni skupia uwagę całego świata – na wyborach prezydenckich w USA. Zorganizował „Erection 2016”. Czyli zorganizował wybory wymarzonej administracji rządowej. Są już wyniki głosowania internautów. Najlepiej po prostu ZOBACZCIE FILMK, na którym zaprezentowane są niektóre z kandydatek.

 

Bez owijania w bawełnę: w świecie Mr. Skin prezydentem została niewiarygodnie popularna ostatnio Margot Robbie, która pokonała kandydatki: Anne Hathaway, Emilię Clarke i Scarlett Johansson. Cóż, może w 2020 się uda!

 

 

Funkcje sprawowane w rządzie Mr. Skin nieco różnią się od tych w prawdziwym świecie i są oparte na grach słownych i innych dowcipów. Nie będziemy ich tłumaczyć – poniżej prezentujemy funkcje i zwyciężczynie. Uzasadnienia w filmiku Mr. Skin. My prezentujemy kilka screenów na zachętę.

 

Skład rządu według Mr. Skin prezentuje się tak:

 

Vice President Erect — Shailene Woodley

 

Attorney Genital — Rosario Dawson


Secretary of DDfense — Alexandra Daddario


First Ladies — Lea Seydoux, Adele Exarchopolous


Secretary of Foreign Affairs — Marion Cotillard


Secretary of Funbagiculture — Heather Graham


Secretary of Masturbate — Lizzy Caplan


Muffmaster General — Monica Bellucci


Secretary of the Posterior — Jessica Alba


Streaker of the House — Olivia Wilde

 

Secretary of Veteran Affairs — Salma Hayek

 

Oddalibyście swoje głosy na te kandydatki?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska