Połykanie spermy... dobre na przeziębienie – doradza Brytyjska youtuberka

2016-11-14
Połykanie spermy... dobre na przeziębienie – doradza Brytyjska youtuberka

Tak przynajmniej twierdzi brytyjska trenerka personalna i youtuberka Tracy Kiss, która dla zdrowia pije nasienie przyjaciół. Według niej sperma dobrze działa także jako krem do twarzy.

Większość z nas nie przepada za zimą. Bo zimno, bo katar, bo spora szansa na przeziębienie się. I zwykle niewiele można na to poradzić, ewentualnie ciepło się ubierać. Chyba, że jest się Tracy Kiss, która opracowała własną kurację odpornościową. Jest prosta – polega na piciu spermy.

 

Źle myślicie. Tracy nie wystarcza połykanie nasienia przy okazji seksu oralnego. Dziewczyna dodaje magiczny składnik do smoothies, które pija codziennie o poranku. Jak sami rozumiecie – trochę tego musi nazbierać. Regularnie prosi więc o dostawy spermy swoich męskich przyjaciół, którzy trzy razy w tygodniu dostarczają jej „towaru” (choć podobno początkowo nie było łatwo ich na to namówić). Receptura jest zmienna, ale prosta. Zwykle oprócz spermy wystarcza Tracy mleko i trochę owoców, takich, na jakie akurat ma ochotę.

 

 

Tracy powiedziała pismu The Sun: „Te koktajle potrafią smakować bardzo dobrze. Wszystko zależy od tego, co jedli moi przyjaciele. Moi znajomi sądzą, że jestem dziwna, ale nie zwracam na to uwagi.”

 

Tracy przysięga, że cudowne koktajle poprawiły nie tylko jej zdrowie, ale również formę. Twierdzi, że przed rozpoczęciem kuracji miała problemy z brakiem energii. Teraz wszystko się zmieniło.

 

Tracy Kiss ma także coś dla tych, które połykać nie chcą i koniec. Chodzi o krem do twarzy na bazie męskiego nektaru. Podobno efekty widać od razu. W tym przypadku youtuberka miesza spermę z białkami jajek i olejkiem lawendowym.

 

Wniosek? Wasze partnerki pewnie niekoniecznie będą zainteresowane koktajlami na bazie spermy. Ale w mniejszych ilościach? W końcu ze zdrowiem nie ma żartów!

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska