Dziesięć cytatów z Louisa CK

2016-07-04
Dziesięć cytatów z Louisa CK

Louis CK to obecnie jeden z najsłynniejszych komików w Stanach. Humor może trochę specyficzny, ale szczery. Oto próbka cytatów wybranych spośród tych, które najbardziej zapadły w pamięć internautom.

W Polsce znany trochę mniej, ale też znany. Jego flagowy produkt – serial „Louie” – emitowała stacja Fox Polska. Produkcja to trwający już przez pięć sezonów serial opowiadający o samym komiku, na codzień występującym (raczej z niewielkimi sukcesami, inaczej niż prawdziwy Louis), z nadwagą i próbującym dojść do ładu po niedawnym rozwodzie. A żartuje w taki sposób:

 

„Jeśli jesteś kobietą i twój facet nigdy nie powiedział ci niczego romantycznego, to znaczy, że po prostu zawsze pomija drugą część wypowiedzi, która mogłaby przyprawić cię o wymioty.”

 

„Jest ważny powód dlaczego mówi się <<Girls gone wild>>, a nie <<Women gone wild>>. Kiedy dziewczyny robią się dzikie, to znaczy, że pokazują cycki. Kiedy kobiety robią się dzikie, to znaczy, że zabijają mężczyzn i topią dzieci w wannie...”

 

„Wreszcie mam ciało, którego zawsze chciałem. Właściwie to łatwe. Po prostu musiałem zacząć chcieć gównianego ciała.”

 

„Istnieją dwa rodzaje ludzi. Ci, którzy sikają pod prysznicem oraz ci, którzy są ohydnymi kłamcami.”

 

„Ameryka jest dla reszty świata jak fatalna dziewczyna. Jeśli ktoś zrani Amerykę, ona pamięta to na wieki. Ale jeśli to ona zrobi coś złego, mówi: <<Co?? Ja niczego nie zrobiłam!”

 

„Kiedy stajesz się sławny to znaczy, że widzi cię coraz większa liczba ludzi, którzy nigdy nie chcieli cię widzieć.”

 

„Jeśli robisz coś, a ludzie mówią, że jesteś głupi, rób to dalej, ale udawaj wariata. Będziesz bardziej szanowany – ludzie nie lubią głupków.”

 

„Przyjaciele zawsze powiedzą ci prawdę. Apeluję – przyjaciele, nie róbcie tego!”

 

„Uwielbiam te wymówki, których ludzie dziś używają, żeby usprawiedliwić zrobienie czegoś nieprzyjemnego: <<Nie chcę być dupkiem, ale...>>. To miałoby sens tylko w jednym przypadku: <<Nie chcę być dupkiem. Miłego dnia!>>.”

 

„To pozytywna rzecz mówić o okropnych rzeczach i sprawiać, że ludzie się z nich śmieją.”

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska