Seks w skarpetkach jest lepszy. Nigdy ich nie zdejmuj!

2016-11-30
Seks w skarpetkach jest lepszy. Nigdy ich nie zdejmuj!

Musicie skapitulować, wy wszyscy zwolennicy całkowitej nagości i szydercy z „łóżkowych obciachów”. Naukowcy z profesorskimi tytułami wytrącają wam argumenty. Otóż seks w skarpetkach jest lepszy i zdrowszy od tego z gołymi stopami.

Szach-mat. Badania naukowców z Uniwersytetu w Groningen – wcale nie sponsorowane przez producentów skarpetek – dowodzą, że ten element odzienia jest jedynym istotnym dla dobrego seksu.

 

Dotychczas wydawało się, że seks w skarpetkach to szczyt obciachu. Jak w ogóle można coś takiego robić? W rozmaitych poradnikach czytamy, że podczas rozbierania się skarpetki trzeba zdjąć jako pierwsze, żeby... nie zostać w skarpetkach, co wygląda komicznie.

 

Naukowcy sprawdzili rzecz dogłębnie. Okazało się, że skarpetki na nogach to lepszy seks. Większa szansa na orgazm. Większa szansa na satysfakcję ze współżycia. Przeskanowali mózgi osób kochających się w skarpetkach i z gołymi stopami. Wyszło na jaw, że orgazm osiągało 80 proc. par w skarpetkach i 50 proc. bez nich.

 

Nie tylko więc skarpetki są podstawą dobrego snu, przyjemności z odpoczywania w łóżku, ale również dobrego seksu. A to oznacza, że także zdrowia w jego rozmaitych formach: od psychicznego, po fizyczne.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska