Pierwszy zwiastun nowego "Słonecznego patrolu"!

2016-12-08
Pierwszy zwiastun nowego "Słonecznego patrolu"!

Pamiętacie "Słoneczny patrol"? Musicie! Jeśli ktoś nie kojarzy Pameli Anderson przebranej w czerwony kostium kąpielowy i Davida Hasselhoffa to trochę tak jakby nigdy w życiu nie oglądał telewizji! Tym bardziej tej polskiej, w której w latach dziewięćdziesiątych "Słoneczny patrol" królował jak mało co! A w przyszłym roku możemy się spodziewać powrotu na chyba najlepiej strzeżoną plażę na świecie, bo nowy "Słoneczny patrol" trafi do kin. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji!

Tak! W filmie zobaczymy i Davida Hasselhoffa i Pamelę Anderson, choć w rolach raczej epizodycznych. W rolach głównych wystąpią Dwayne "The Rock" Johnson, Zac Efron i Priyanka Chopra i Alexandra Daddario. Reżyseruje Seth Gordon, dotąd znany z takich komedii jak Szefowie wrogowie albo Złodziej tożsamości. A co najważniejsze – choć możecie już o tym wiedzieć – film w zamierzeniu ma być typową komedią, pastiszem starego telewizyjnego hitu! No to patrzcie jak się to wszystko wstępnie prezentuje!

 

 

Czego można się spodziewać po filmie? Oczywiście przede wszystkim krągłości u żeńskiej części obsady oraz nieprzyzwoitego natężenia sześciopaków i muskułów u części męskiej. A poza tym? Mamy nadzieję, że salw śmiechu i słodyczy nostalgii. Ale nie wyrokujmy, w końcu od premiery najnowszego Słonecznego patrolu dzieli nas jeszcze sporo czasu.

 

Fabuła? A czy to ważne? Cóż, jeśli dla kogoś tak, to podobno ma się ona obracać wokół schematu: dwóch ratowników rywalizuje o angaż na kalifornijskiej plaży. A jeśli o angaż to, wiadomo, także o towarzystwo koleżanek. Da się zrozumieć, prawda?

 

Dwayne Johnson, który nie tylko gra główną rolę, ale jest także głównym producentem obrazu twierdzi, że film, mimo że jest planowany jako klasyczne komedia, będzie zdecydowanie nie będzie przeznaczony dla dzieci. I bardzo się z tego cieszy! Cóż, wyczekujemy z ciekawością.

  

Premiera najnowszego Słonecznego patrolu trafi do amerykańskich kin 19 maja przyszłego roku! Kiedy do polskich? Jeszcze nie wiadomo, ale mamy przeczucie, że długo czekać nie będziemy musieli.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska