Zobacz jak kobieta zemściła się na mężu, kiedy znalazła jego konto na Tinderze!

2016-12-09
Zobacz jak kobieta zemściła się na mężu, kiedy znalazła jego konto na Tinderze!

Zdrada czy tylko chęć zdrady? Ta kobieta nie zastanawiała się długo czy mąż faktycznie ją zdradził czy nie. Po prostu się na nim zemściła i to tak, że poszło mu w pięty. Cóż, przecież zawsze powtarzamy: nie żeńcie się!

Dla wielu Tinder i pokrewne mu aplikacje są jak prezent od Boga. Nigdy nie było równie łatwo o seks na jedną noc. W końcu w dobie Tindera nie musimy nawet wychodzić z domu, aby poznać nowych ludzi. Oni sami przychodzą, tyle tylko, że początkowo wirtualnie. Tinder sprawił również, że podobne praktyki dużo łatwiej ukryć. Przecież tylko bawisz się telefonem. A żona nie musi się domyślać, że właśnie starasz się zaangażować niezobowiązujący skok w bok.

 

29-letniemu Mike'owi niestety się nie poszczęściło. Kiedy żona zobaczyła w jego telefonie ikonę Tindera, wściekła się tak, jak tylko niektóre kobiety potrafią. Ale zamiast robić nagłą awanturę – obmyśliła zemstę. Dość brutalną. Profil Mike'a niepostrzeżenie przestał wyglądać tak, jak wcześniej...

 

Zobaczcie na co zazdrosna żona podmieniła zapewne pierwotnie uwodzicielski opis na profilu Mike'a. Tłumaczenie nasze i dość swobodne:

 

„Hej, nazywam się Mike, mam żonę i dwójkę dzieci. Mam maleńkiego penisa, w dodatku z nawracającą grzybicą. Jeśli jeszcze się nie domyśliliście, moja żona znalazła mój profil, i nawet jeszcze nie wiem, że właśnie rozmawia ona przez telefon z jedną z moich dziewczyn i zostawia mnie na dobre. Jestem dupkiem, którego gówno obchodzi ktokolwiek poza mną samym. Używam Tindera i zdradzam od bardzo dawna. Nie czuj się urażona jeśli nie pamiętam twojego imienia, bo do wszystkich was, dziewczyny, zawsze wysyłam tę samą, raz przygotowaną wiadomość. Jeśli chcecie zasypać mnie nienawistnymi wiadomościami, nie wahajcie się!”

 

Cóż, Mike nie zachował się oczywiście zbyt dobrze. Poza tym to amator (te same wiadomości do wszystkich dziewczyn, serio?). Trudno więc dziwić się, że żona dość brutalnie się na nim zemściła. Morał? Nie używaj Tindera, jeśli jesteś w poważnym związku albo ewentualnie: nie bądź w poważnym związku jeśli używasz Tindera. Albo dogadaj się w partnerką, co wam wolno, a czego nie (otwartość jest przecież w cenie i zdarza się coraz częściej). Ale na pewno nie bądź takim amatorem jak Mike. Może się to na tobie niemiło zemścić!

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska