Dziewczyny i karpie. Takiego kalendarza nie widzieliście!

2016-12-15
Dziewczyny i karpie. Takiego kalendarza nie widzieliście!

Kalendarze z dziewczynami to pomysł stary jak świat. Kalendarz Pirelli wychodzi od 1964 roku i słyszał o nim chyba każdy na Ziemi. Nie chwaląc się: o naszych kalendarzach też bywa głośno. Jednak takie inicjatywy jak kalendarz firmy Carponizer wznoszą tę sztukę wysoko ponad typowy poziom!

Wszelkie komentarze wydają się nam zbędne. Wystarczy spojrzeć. Przepiękne modelki w towarzystwie... karpi. Ciekawi jesteśmy jaki geniusz wpadł na ten pomysł? Sami zobaczcie co z tego wyszło!

 

 

Pewnie widzieliście już wiele zdjęć pięknych nagich kobiet, które pozowały do zdjęć, by ratować zwierzęta. Karpie są oczywiście przed świętami Bożego Narodzenia w stanie największego zagrożenia. I może nawet – świadomie czy nieświadomie – przyczynią się do uratowania kilku karpich duszyczek. Cóż, panie wcale nie ratują kalendarza – te zdjęcia są naprawdę nieapetyczne!

 

No, cóż, skoro już jesteśmy przy kalendarzach to przypomnijmy, o jakich jeszcze pisaliśmy. Niecodzienny kalendarz ze śmiercią w tle (choć nie śmiercią karpi) przesłała nam niedawno firma Lindner (zobacz: Kalendarz Lindnera na rok 2017). Nie sposób nie wspomnieć o tegorocznym kalendarzu Pirelli, pięknym, choć niestety już bez nagości. I oczywiście o kalendarzu PLAYBOYA, który był dołączony do grudniowego numeru pisma i w którym możecie podziwiać najlepsze okładki w historii PLAYBOYA.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska