Piersi przebrane za renifera. To się nazywa gorączka przedświąteczna!

2016-12-19
Piersi przebrane za renifera. To się nazywa gorączka przedświąteczna!

Tak, dobrze rozumiecie. W ferworze gorączki przedświątecznej dziewczyny zaczęły robić sobie zdjęcia z piersiami przebranymi za Rudolfa Czerwononosego. Tak, wiemy jak to brzmi. Przekonajcie się jak wygląda!

Dziś, w czasach mediów społecznościowych popularność zdobywa wiele akcji, które jeszcze kilka lat temu wydałyby nam się jeszcze dziwniejsze niż teraz. Pamiętacie Ice Bucket Challenge? A ostatni One Finger Challenge? Albo świątecznie: w grudniu social media zalewa fala zdjęć ludzi w najbrzydszych swetrach świątecznych (zresztą te wycięte swetry, które widzicie tutaj, także możecie sobie kupić i nie są one tak tanie, na jakie wyglądają) albo ładniejszych i brzydszych choinek. Oto wyzwanie, które sprawia, że te trendy spotykają się dokładnie w połowie drogi.

 

 

„Rudolf Sutkonosy" – wykrzyknął jeden z redakcyjnych kolegów. No cóż, dokładnie tak. Nietrudno było się domyślić, że strategiczną część twarzy słynny renifer ma właśnie w tym miejscu. Oprócz tego zwykle w okolicy piersi pojawiają się także oczy i poroże.

 

Jeśli jest problem to tylko jeden. Chcielibyśmy po prostu, by do akcji włączyły się także dziewczyny nieco bardziej w typie naszych playmates. Liczymy więc, że nasza informacja o akcji sprawi, że na Instagramie pojawią się zdjęcia reniferów należących do naprawdę pięknych dziewczyn. Reniferów z niezbyt wielkimi, ale za to sterczącymi nosami.

 

Albo inaczej: Dziewczyny! Jeśli macie ochotę przesłać nam swoje zdjęcia z reniferami to oczywiście nie musicie się krepować!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska