9 miejsc na szybki numerek (i jedno ekstra). Znasz wszystkie?

2018-09-24
9 miejsc na szybki numerek (i jedno ekstra). Znasz wszystkie?

Oboje je kochacie! Krótkie spięcia, bez gry wstępnej, po prostu czysty, namiętny, prawdziwy seks. Szybkie numerki rządzą! Pewnie macie swoje ulubione pozycje do takich zabaw, nie wątpimy, że przetestowaliście co najmniej kilka miejsc. Jednak my zebraliśmy dla was 9 i dodaliśmy jedno ekstra, dla wyczynowców. Zaliczajcie je po kolei...

1. Łóżko!

Zaskoczeni? No cóż, zacznijcie od czegoś oczywistego, to wcale nie musi być gorsze. Wyobraźcie sobie, że macie jakieś domowe obowiązki albo ona czyta książkę, czy ogląda serial na laptopie. Szybka akcja, podchodzicie, stopujecie to, co robiliście. Bez przebieranek, zbędnych gadek i wyjaśniania o co chodzi. Po wszystkim wracacie do zajęć, jak gdyby nigdy nic. Bajka!

2. Podczas przerwy obiadowej (no dobra, na lunch)

To wymaga troszkę większych zabiegów. Najlepiej sprawdza się u par, w których jedna osoba pracuje w domu. Ale i inne mogą spróbować. Umówcie się którego dnia, że wracacie do domu dokładnie na 13. Kto pierwszy, ten czeka nago. Drugie dołącza, rzecz ma miejsce, po czym wracacie do swoich obowiązków. Nie brzmi źle, prawda?

3. W samochodzie

Klasyk. Zwłaszcza w długiej trasie. Zjedź – jeśli to Ty prowadzisz – do jakiegoś lasku i namów ją na wizytę na tylnym siedzeniu. A może seks oralny bez ruszania się z miejsca. A może seks na masce, jeśli jesteś pewien, że na pewno nikt was nie nakryje, nie zrobi zdjęć i nie umieści w sieci? Kombinuj!

4. Podczas biegu/uprawiania innego sportu

Jeśli tylko uprawiacie sport, zróbcie to wspólnie. Krótka, nieforsująca przebieżka może okazać się idealna do szybkiej akcji bezpośredniej. Zbiegnijcie ze ścieżki, zaparkujcie przy drzewie rowery, odłóżcie kijki do nordica, cokolwiek. Po prostu zróbcie coś, żeby było fajnie.

5. Na imprezie

Kolejny klasyk, mamy nadzieję, że już go zaliczyliście. A jeśli nie, to musicie koniecznie. Bez względu na to, czy to domówka, czy miejska impreza w dużym klubie. Inwencja jak zwykle po waszej stronie. Toaleta jest najprostszym rozwiązaniem, ale w klubach rzadko się sprawdza, zwłaszcza na końcowym etapie imprezy. Na pewno ogarniecie jakieś gniazdko na 5 minut.

6. W kuchni

Seksowne! Na maksa! Pan gotuje, pani atakuje. Albo na odwrót. Nie wahajcie się zacząć ostro, pieszczoty zostawcie sobie na noc. Możecie zrobić to do śniadania, obiadu albo przed kolacją. Czas nie ma znaczenia.

7. W przebieralni

Jeśli się zdecydujecie, jest szansa, że polubisz zakupy w galeriach handlowych. Tylko sobie wyobraź, ona wciska na siebie kolejne spodnie albo spódniczkę, czy cokolwiek innego, a ty pod pozorem fachowej porady i oceny wciskasz się do jej boksu. Tylko na litość boską, bądźcie ciszej niż zwykle!

8. W jej/twojej pracy

Idealne dla menedżerów wyższego szczebla, którzy mają swoje gabinety. Jeśli chociaż jedno z was jest takim szczęśliwcem, niech zaprosi drugie na szybką kawę. I mamy nadzieję, że nie będziecie pić kawy... Z drugiej strony, jak pokombinować, to propozycja jest idealna także dla innych zawodów. Kierowcy, urzędnicy, dziennikarze, przedsiębiorcy... Wystarczy pokombinować, trzeba tylko chcieć.

9. Na lotnisku

Miejsce idealne, na lotniskach jest masa toalet. Do tego o czym mówimy, przydają się zwłaszcza te indywidualne (oznaczone jako dla niepełnosprawnych lub matek/ojców z dziećmi). Doskonałe rozluźnienie przed podróżą. A jak nie zdążycie, niech będzie samolot, zamiast lotniska.

I jedno (10) ekstra: w kolejce górskiej/gondoli!

Sezon zimowy dopiero się zacznie. Narciarze i snowboardziści już szykują sprzęt. Na wyjeździe nie zapominajcie, że kolejki/gondole wjeżdżają na górę naprawdę długo. I bywa tak, że dostajecie się do wnętrza tylko we dwoje. Po co marnować czas na gapienie się w smartfona...

Powodzenia!

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska