7 mitów na temat seksu, które nawet nie leżały blisko prawdy

2016-12-23
7 mitów na temat seksu, które nawet nie leżały blisko prawdy

Seks. Wszyscy go uprawialiśmy, niektórzy z nas więcej niż raz. Niektórzy są w tym nawet całkiem dobrzy! Istnieje wiele informacji o tym co to znaczy w seksie „dobrze”, a co „źle”. Ważniejsze są jednak takie, które mówią o tym, co jest prawdą. Czas na dokładniejsze przyjrzenie się tym wszystkim zmyślonym rzeczom, które słyszałeś na temat seksu.

1. Powinieneś spróbować seksu w lecącym samolocie

Nieprawda. Przynajmniej jedno z was musiałoby mieć supermoce, żeby to wypaliło. Jasne, możesz spróbować usiąść na muszli, ale jeśli przypadkiem naciśniesz przycisk spłukiwania twoja moszna będzie trzepotała pod wpływem prądu strumieniowego...

 

Co gorsza, do toalety utworzy się kolejka i wszyscy będą wiedzieli co właśnie próbowaliście tam robić. A że pewnie też próbowali – będą wiedzieli jak bardzo wam nie wyszło.

 

Daj sobie spokój. Przytulcie się i obejrzyjcie film.

 

2. Seks na zgodę jest świetny

To jedno z najgorszych kłamstw, które powtarzamy. Seks po kłótni nie jest pełen pasji i namiętny. Zamiast tego zastanawiasz się dlaczego nazwała cię neurotykiem z obsesją na własnym punkcie, a ona zastanawia się dlaczego ty nazwałeś ją „popieprzoną”.

 

3. Nie uprawiaj seksu ze swoją byłą

Kolejny błąd. Seks z byłą dziewczyną jest jak zakładanie starej pary wygodnych i spranych jeansów, a później zmaganie się z żalem, wspomnieniami i uczuciem zagubienia. Normalka.

 

Oboje wiecie, co lubicie i – co ważniejsze – czego nie lubicie. Nie ma co się martwić o to, że zawiedziecie siebie nawzajem, jeśli już to robicie to po prostu zażyjcie trochę rozkoszy w tym parszywym, okropnym świecie.

 

4. Kobiety nakręca przede wszystkim to, co słyszą

To akurat prawda, ale DO PEWNEGO STOPNIA. Wielu ludzi to powtarza, ale mało kto wyjaśnia o co chodzi.

 

Ogólnie rzecz biorąc, dobrze jest zasypać ją komplementami o opowiedzieć o rzeczach, które masz nadzieję, że zaraz się zdarzą. Ale dobrze zapamiętaj – nikt nie lubi przegadanych filmów, i rozmowy są jednak lepsze po niż przed.

 

5. Jedzenie może stać się częścią sypialni i być seksowne

Jedzenie i seks powinny być dwiema oddzielnymi sferami. To bezsporne. Potrawy są po to by jeść, seks po to, by go uprawiać. W lazanii nie ma nic erotycznego.

 

Jedzenie w sypialni może być nie tylko idiotyczne, ale też niebezpieczne. Możesz się na przykład zakrztusić.

 

6. Powinieneś spróbować odgrywania ról

Udawanie kogoś, kim nie jesteśmy jest wystarczająco męczące na co dzień, w pracy. Robienie tego w wolnym czasie wydaje się szaleństwem. Ale jeśli już to robisz, chcesz robić to jak najlepiej.

 

Wślizgujesz się więc w kostium i wcielasz w postać. Na przykład w strażaka. Bycie strażakiem jest stresujące i niebezpieczne. Twój mózg wciąż zmaga się z rzeczami, które musiałeś (twoja postać musiała) oglądać.

 

Pracownik biurowy – to chyba jedyna postać, która pozwala myśleć o seksie...

 

7. Najlepsza muzyka do seksu to soul

Marvina Gaye'a zamordował jego własny ojciec, Barry White zmarł wskutek otyłości, a D'Angelo jest o wieeeele seksowniejszy niż ty. Włączanie zmysłowej muzyki jest jak branie kursu na śmierć i rozczarowanie. Zwłaszcza w twoich spodniach.

 

Autor: B. Kerr/playboy.com
Przekład: Radek Pulkowski

 

ilustracja – playboy.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska