Efekt domina z seks-zabawek

2017-01-02
Efekt domina z seks-zabawek

Goście z kanału Super Deluxe postanowili w ciekawy sposób powitać nowy rok. Efekt jest… naprawdę interesujący.

Twórcy kanału na YouTube o nazwie Super Deluxe przedstawiają się jako „społeczność kreatywnych dziwaków tworzących filmy, które są bardziej istotne niż większość tego, co można obecnie obejrzeć w internecie”. Musimy przyznać, że ten opis wydaje się być niezwykle trafny, zwłaszcza w kontekście ich najnowszego dzieła.

 

Postanowili oni bowiem stworzyć maszynę Rube’a Goldberga. To takie urządzenie, które w złożony sposób wykonuje serię prostych czynności – coś w stylu pułapek, zastawianych przez Toma na Jerry’ego w słynnej kreskówce. Jednak maszyna stworzona przez Super Deluxe w żadnym wypadku nie mogłaby się znaleźć w filmie animowanym dla dzieci…

 

Pomysłowi wynalazcy do wykonania swojej maszyny użyli bowiem… seks zabawek. Tego nie da się dobrze opowiedzieć, to trzeba po prostu zobaczyć. Tylko jeśli jesteście w pracy, radzimy obrócić monitor tak, aby nikt nie mógł zajrzeć przez ramię.

 

 

Nie jest to pierwszy interesujący projekt, stworzony z wykorzystaniem akcesoriów dla dorosłych – niedawno doskonale znana firma Pornhub stworzyła ogromną zjeżdżalnię z wykorzystaniem lubrykantów, a także pokazała kolorowankę zdecydowanie nie dla dzieci.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska