„Najbardziej identyczne bliźniaczki świata” poślubią tego samego mężczyznę

2017-01-02
„Najbardziej identyczne bliźniaczki świata” poślubią tego samego mężczyznę

To historia, której nie powstydziliby się scenarzyści latynoamerykańskich telenowel – a jednak wszystko dzieje się naprawdę…

Anna i Lucy DeCinque z australijskiego miasta Perth są nazywane „najbardziej identycznymi bliźniaczkami na świecie”. Nie bardzo wiemy, jak można to zmierzyć, ale trzeba przyznać, że kobiety robią naprawdę wszystko, żeby nie dało się ich odróżnić od siebie:

 

 

Na wyglądzie się jednak nie kończy, bo siostry DeCinque naprawdę robią wszystko razem. W rozmowie z jednym z australijskich portali przyznały, że mają identyczne diety – „gdy jedna z nas zje kawałek chleba, druga musi natychmiast zrobić to samo”, a także spalają tę samą liczbę kalorii. Na tym jednak nie koniec – siostry chodzą do toalety w tym samym czasie, a także… biorą wspólnie prysznic. No cóż, dla nich to zapewne jak spojrzenie w lustro. Dzielą również konta w portalach społecznościowych, telefon komórkowy oraz zamiłowanie do chirurgii plastycznej.

 

W kontekście informacji powyżej nie powinien dziwić fakt, że siostry mają także wspólnego faceta. Jest nim niejaki Ben Byrne i sami nie wiemy, czy powinniśmy mu zazdrościć, czy może raczej współczuć. Anna i Lucy ogłosiły niedawno, że mają zamiar poślubić swojego wspólnego wybranka.

 

 

Niestety, tutaj zaczynają się problemy, ponieważ poligamia jest w Australii nielegalna. Wszyscy troje przyszli państwo młodzi postanowili udać się do Tuscon w stanie Arizona, aby tam zalegalizować swój oryginalny związek. Nadal nie będzie miał on mocy prawnej, ponieważ w Arizonie małżeństwa poligamiczne są postrzegane jako „związki duchowe”. Cóż, najwyraźniej w tej sytuacji wesoła trójka stwierdziła, że to wystarczy.


Całemu trio (trójkątowi?) życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska