Madonna obrzydziła internet

2017-01-17
Madonna obrzydziła internet

Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które wrzuciła na Instagram.

Lata lecą nieubłaganie i Madonna, która przez wielu jest nadal nazywana „królową muzyki pop” musi, chcąc nie chcąc, powoli ustępować miejsca młodszym od siebie. Gwiazda jednak nie chce usuwać się w cień i coraz bardziej rozpaczliwie szuka sposobów, aby nadal skutecznie skupiać na sobie uwagę mediów. Raz wychodzi to lepiej, a niekiedy… niestety tak, jak w tym przypadku.

 

Wokalistka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które miało za zadanie… chyba tylko wywołać rozgłos, chociaż osiągnięty efekt jest chyba nieco inny od zamierzonego. Tak wygląda owo zdjęcie:

 

 

Przede wszystkim, jesteśmy niemal pewni, że nie patrzymy w tej chwili na Madonnę – chociaż z różnych powodów nadal wygląda nieźle jak na swój wiek, to jednak nie tak wygląda skóra kobiety, która niebawem dobije do sześćdziesiątki. Od tego typu akcji marketingowej wręcz bije rozpaczliwością, a ludzie, zamiast się zachwycać, są raczej zniesmaczeni. Brytyjski dziennikarz Piers Morgan (który raczej nie słynie z owijania w bawełnę), w bardzo bezpośredni sposób wyraził swoje zdanie na temat Madonny i jej akcji.

 

 

To już kolejny raz, gdy gwiazda stara się zwrócić na siebie uwagę w kontrowersyjny i mało wybredny sposób. Przed zeszłorocznymi wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, podczas jednego ze swoich koncertów obiecała zrobić dobrze ustami każdemu, kto odda swój głos na Hillary Clinton. Nic nie wiadomo na temat tego, czy rzeczywiście wywiązała się ze swojej obietnicy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska