Aplikacja randkowa kojarząca ludzi, którzy nie cierpią tych samych rzeczy

2017-02-01
Aplikacja randkowa kojarząca ludzi, którzy nie cierpią tych samych rzeczy

Panowie, wszyscy znamy to z doświadczenia: czasami na randce lepiej niż te same zainteresowania łączy nas niechęć do tych samych rzeczy. Dla wszystkich osób, które dobrze rozumieją o czym tu piszemy, powstała specjalna aplikacja randkowa. Trochę inna niż większość jej podobnych. Świetna dla hejterów i wszystkich wiecznie niezadowolonych.

„Co ci ludzie mieli w głowach wybierając Trumpa?”, „Też nie lubisz pomidorówki, to niesamowite!”, „No pewnie! Piotr Kupicha jest najgorszy...”, „Ja też nie cierpię tych wszystkich par, które obściskują się w kinach, słodcy do porzygu, jak można się w ten sposób zachowywać?!” Słowa takie albo podobne zbliżają do siebie jak mało co. Wiecie, mówiąc to, wydaje wam się, że w duecie stawiacie się w kontrze w stosunku do całej reszty świata. To przyjemne uczucie.

 

Dla wszystkich, którym nie jest ono obce powstała ta aplikacja. Nazywa się prosto, choć może trochę myląco: Hater. Apka próbuje swoich sił w ostatnimi czasy naprawdę nasyconym rynku mobilnych aplikacji randkowych, ale ma do zaoferowania coś unikalnego. Ciekawe czy rzecz okaże się hitem...

 

Problem jedynie w tym, że by dobrać się w pary, trzeba najpierw wpisać na swoim profilu jakie są rzeczy, których nienawidzimy. Na przykład kolendra, e-papierosy, szafiarki czy kiedy ktoś na pytanie „co tam?” odpowiada „po staremu...” Skąd wątpliwość? Otóż uważamy, że lepiej łączy nienawidzenie tego, o czym przypominamy sobie nagle, niejako przy okazji. No, ale życzymy Haterowi szczęścia.

 

Aplikacja od 8 lutego będzie dostępna na iOS. Boimy się, że to także trochę za późno, by wstrzelić się w bogatą ofertę aplikacji randkowych. Ale niczego nie przesądzamy. W każdym razie sam pomysł na Hatera jest wart uwagi.

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska