Lickster – aplikacja, dzięki której zostaniesz mistrzem seksu oralnego

2017-02-03
Lickster – aplikacja, dzięki której zostaniesz mistrzem seksu oralnego

W zalewie totalnie bezużytecznych aplikacji na smartfony w końcu pojawił się program naprawdę interesujący.

Większość facetów nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że z ich umiejętnościami łóżkowymi jest coś nie w porządku. Dla tych, których słabym punktem jest oralne zaspokojenie dziewczyny, powstała aplikacja o nazwie Lickster. Jest ona czymś pomiędzy Dance Dance Revolution a Guitar Hero – różnica jest taka, że do jej obsługi używamy nie rąk i nóg, a języka. Oddajmy głos twórcom:

 

„Perfekcyjna noc zasługuje na perfekcyjny finisz. W powietrzu czuć elektryzującą energię, trafiacie razem do jej sypialni i wiesz, co zaraz się wydarzy. Ale czy jesteś gotowy? Z Licksterem z pewnością będziesz. Lickster to rewolucyjna gra treningowa, dzięki której staniesz się prawdziwym mistrzem seksu oralnego. To ważne, bo tylko 25% kobiet doznaje orgazmu podczas zwykłego stosunku, a czy tego chcesz czy nie, twój sprzęt nigdy nie będzie mógł się równać z dobrym lizaniem”.

 

 

Brzmi niewiarygodnie? Cóż, pewnie dlatego, że taka aplikacja nie istnieje, a pomysł na nią powstał w głowach komików, odpowiedzialnych za kanał The Kloons na YouTube. Skoro jednak inne firmy całkowicie na poważnie wprowadzają usługi typu „iTunes z seksem oralnym” lub tworzą specjalne gogle, pozwalające czuć zapach dziewczyn z kamerek internetowych, to nie mamy wątpliwości, że i taka aplikacja pewnego dnia ujrzy światło dzienne. I to zapewne prędzej, niż się spodziewamy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska