Podrzesz zdjęcie eks – dostaniesz kurczaka

2017-02-03
Podrzesz zdjęcie eks – dostaniesz kurczaka

Na interesujący sposób promocji wpadła amerykańska sieć restauracji Hooters. Przygotowała bowiem specjalną, walentynkową ofertę dla ludzi o złamanych sercach.

Znakiem rozpoznawczym amerykańskiej sieci restauracji Hooters są charakterystyczne stroje pracujących tam kelnerek – strojem roboczym dziewczyn są bowiem białe, mocno wydelkotowane bluzki bez rękawów z nadrukiem z logo firmy oraz bardzo krótkie, pomarańczowe szorty. Szanse na znalezienie zatrudnienia w Hooters mają te kobiety, które zostały obdarzone przez naturę pełniejszymi kształtami, więc nic dziwnego, że lokale tej sieci cieszą się dużym zainteresowaniem wśród facetów.

 

Z okazji Walentynek firma przygotowała ofertę specjalną, którą nazwała „Shred ‘em and forget ‘em”. Każdy, kto wypełni quiz na stronie Hooters (znajduje się pod TYM linkiem) i zdecyduje się zniszczyć zdjęcie swojej eks (po wypełnieniu quizu otrzymujemy sugestię, jak powinniśmy to zrobić – za pomocą niszczarki, spalić, zakopać lub użyć jako tarczy w grze w rzutki), otrzyma kupon. Jeśli przyjdzie z nim do restauracji 14 lutego, otrzyma 10 darmowych skrzydełek kurczaka. Zdjęcia oczywiście nie trzeba niszczyć elektronicznie – można je przynieść do Hooters, a kelnerki pomogą się uporać z tym zadaniem. Cóż, wygląda to na całkiem sensowne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą sobie poradzić z zakończonym niedawno związkiem. Wszak nic tak nie pomaga na złamane serce, jak przebywanie w otoczeniu pięknych kobiet. Oraz darmowe jedzenie.

 

Nie jest to pierwszy raz, gdy Hooters decyduje się na taką promocję – w zeszłym roku wzięło w niej udział ponad 25 tysięcy ludzi. Restauracje w naszym kraju wydają się działać nieco zachowawczo, jeśli chodzi o zabiegi promocyjne – może powinni brać przykład od kolegów po fachu zza oceanu?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska