W Barcelonie otworzono burdel z… lalkami

2017-03-02
W Barcelonie otworzono burdel z… lalkami

To chyba jedyny tego typu przybytek na świecie, w którym żadna z zatrudnionych dziewczyn nie będzie zanudzać klientów zbędnymi rozmowami.

Co jakiś czas słyszymy o nowych pomysłach na biznes, który w mniejszy lub większy sposób jest związany z seksem. I każdy kolejny wydaje się być dziwniejszy i bardziej niedorzeczny od poprzedniego – słyszeliśmy już o kawiarni, w której do zamówionej latte lub cappucino dostajemy lodzika, pojawiła się także koncepcja „iTunesa z seksem oralnym”, a także specjalna maska, dzięki której można poczuć zapach dziewczyny, dającej show przed kamerką internetową.

 

Pomysł z Barcelony wydaje się jednak być żywcem wyjęty z jakiegoś dowcipu, i to niezbyt wysokich lotów. Przybytek nazwany Lumidoll jest bowiem pierwszym tego typu miejscem w Europie, w którym rolę dziewczyn do wynajęcia na godziny pełnią… lalki. Tak, naprawdę ktoś wpadł na taki pomysł. Co więcej, nie jest to tania rozrywka – godzina wypożyczenia niezbyt rozmownej pani do towarzystwa kosztuje bowiem aż 85 euro. Nie mówimy tutaj oczywiście o tanich, dmuchanych lalkach, wykonanych z takiego samego materiału, jak materace plażowe. Lalki Lumidoll rzeczywiście przypominają prawdziwe kobiety – na tyle, na ile sztuczny twór jest w stanie być podobny do człowieka.

 

Klienci tego wyjątkowego przybytku mogą wybierać spośród czterech „dziewczyn”. Należą do nich: blondwłosa Europejka o imieniu Katy, czarnoskóra Leiza, drobna Azjatka Lily oraz Aki, która powinna trafić w gusta przede wszystkim tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez mangi i anime. Mamy przeczucie, że ta ostatnia będzie miała najwięcej klientów.

 

Nie ukrywamy, że jesteśmy ciekawi, czy właścicielom Lumidoll uda się rozkręcić dochodowy biznes. Jak na razie dopisujemy ich przybytek do naszej listy najdziwniejszych burdeli świata.

 

foto: ferrantraite / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska