Oto seksualne rekordy wszech czasów

2018-07-30
Oto seksualne rekordy wszech czasów

Konkurować można w każdej dziedzinie, kto powiedział, że sport ma być na uprzywilejowanej pozycji. Poznajcie najdziwniejsze rekordy świata w seksie. I nie próbujcie tego w domu!

Najdłuższa masturbacja

Wiadomo, że co tam każdy z nas robi pod kołdrą albo pod prysznicem, pozostanie tajemnicą. Ale większość z nas onanizuje się raczej krócej niż dłużej. Po co marnować czas, jeśli chodzi o efekt, a nie proces, w tym konkretnym wypadku?

Są jednak tacy, którzy mają odmienne zdanie. Pewien Japończyk – Masanobu Sato – zaczął doskonalić się w sztuce długotrwałej masturbacji. Kiedy doszedł do wniosku, że jest naprawdę dobry, zaczął mierzyć czas. Poprawiał się, poprawiał, aż udało mu się robić to przez 9 godzin i 33 minuty. Ty był 2009 rok. W kolejnym roku podjął kolejną próbę i do rekordu dołożył kolejne 25 minut, ustanawiając go na poziomie 9 godzin i 58 minut.

Co ciekawe, Masanobu Sato ma świadka na swój wyczyn. To jego dziewczyna, która była tuż obok. Nie robiła w tym czasie striptease'u ani nie szeptała mu do ucha świństewek, tylko szyła na maszynie. W sumie nic dziwnego, że tak długo to trwało.

Najwięcej seksu w określonym czasie

Mężczyzna gatunku Homo Sapiens, czyli każdy z nas, regeneruje się po orgazmie. Oznacza to, że po upływie pewnego czasu gotowy jest na następny stosunek. Jaki to czas? No właśnie, to zależy od osobnika, jego wieku, kondycji i całej masy innych czynników. Seksuolodzy mówią, że nie ma czegoś takiego jak przeciętna regeneracja, bo może ona trwać od 2 minut do 2 dób (tak, 48 godzin).

Tymczasem w Australii żyje robal, który nazywa się Ornebius aperta. To takie małe coś, dość zresztą obrzydliwe z wyglądu. Samiec potrafi kopulować do 50 razy podczas jednej seksualnej sesji, która trwa 3-4 godziny. Acha, ważne, on to robi z jedną samicą, tą samą.

Największy i najmniejszy penis

Sprawa z mierzeniem penisów jest skomplikowana, bo badań na ten temat było miliony. Nawet w naszym serwisie pisaliśmy już, że średnia długość penisa we wzwodzie to nieco ponad 13 cm, podczas gdy polskie badania prof. Izdebskiego mówią o 15 cm. Z tym, że pierwsze badania polegały na realnym pomiarze, a drugie na deklaracjach pytanych (to wyjaśnia różnicę).

Tymczasem badania długości penisów przeprowadził na początku XX wieku dr Robert L. Dickenson. Wówczas – 100 lat temu – najdłuższy zmierzony przez niego penis we wzwodzie miał 34 cm długości i 16 cm w obwodzie, a najmniejszy 1 cm.

To stare czasy. Dziś wydaje się, że rekord należy do niejakiego Roberto Esquivela Cabrery. Jego penis we wzwodzie mierzy 48 cm i ma 25,4 cm w obwodzie.

Najdłuższy wytrysk

Ponownie: nikomu nie uda się zapewne zweryfikować, na jaką odległość strzelił ktoś tam anonimowy w domu. Ale jeśli mówimy o osobach znanych z imienia i nazwiska, to najdłuższym wytryskiem może pochwalić się pewien Amerykanin – Horst Schultz. Jego wytrysk miał 6 metrów długości. W konkurencji kobiet wygrała anonimowa kobieta (ale przy świadkach), która trysnęła wydzieliną na 3 metry.

Najdłuższy pocałunek

Konkursy długotrwałego całowania organizowane są od co najmniej kilku dekad, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Całujące się pary tańczą, potem nudzą, potem omdlewają, ale czego się nie robi dla sławy.

Światowy rekord należy jednak do pary małżeńskiej Ekkachaia i Laksany Tiranarat. Całowali się dłuuuuugie 58 godzin 35 minut i 58 sekund. Usta w usta oczywiście.

Najsilniejsza wagina

Musicie obiecać jedną rzecz. Jeśli zdarzy wam się uprawiać seks z niejaką Tatianą Kozhewnikową, będziecie trzymali gębę na kłódkę, nie powiecie nic głupiego. Dlaczego? Bo z jej waginą nie warto zadzierać.

Pewnego razu Tatiana dowiedziała się o treningu mięśni Kegla za pomocą kulek waginalnych. Zaczęła treningi, używając kulek ze szkła Murano. Dziś potrafi waginą podnieść... 14-kilogramowy odważnik. Słabo?

PS. W Tajlandii (np. w Bangkoku), kobiety mające silne waginy dają specjalne pokazy, zwane „ping pong shows”. Dziewczyny strzelają z wagin piłeczkami do celu, podnoszą ciężarki, piszą flamastrami i robią parę innych rzeczy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska