Pierwsza inteligentna prezerwatywa: zmierzy... wszystko!

2017-03-06
Pierwsza inteligentna prezerwatywa: zmierzy... wszystko!

Nikt o nią nie prosił, ale naukowcy postanowili skorzystać z zasady Steve'a Jobsa i dać facetom coś, czego istnienia nie podejrzewali. Powstała inteligentna prezerwatywa, która działa troszkę, jak aplikacja Endomondo dla biegaczy.

Tak, zgadzamy się, świat nie jest normalny. Ludzie chodzą do łóżka dla przyjemności, a nie żeby uprawiać sport. Tak nam się przynajmniej wydawało do momentu, kiedy dowiedzieliśmy się o inteligentnym kondomie. Stworzyła go firma i.Con. Gumka, a właściwie przypominające ją urządzenie, można już kupować. Kosztuje równowartość 73 dolarów.

 

Na czym polega inteligencja i.Cona? Poza zatrzymywaniem plemników zmierzających do jajeczka? Prezerwatywa wyposażona jest w zestaw czujników, które tak naprawdę sprawiają, że jest opaską treningową albo odpowiednikiem zegarka dla biegaczy.

 

Gumka rejestruje takie dane jak:

 

- Liczba spalonych podczas seksu kalorii

- Szybkość pchnięć

- Liczba pchnięć

- Częstotliwość pchnięć

- Długość stosunku

- Średnia prędkość i częstotliwość pchnięć

- Temperatura penisa

 

Wszystkie te dane są po wszystkim przesyłane we wskazane miejsce, czyli albo na maila albo do aplikacji w telefonie. I już można zacząć analizować.

 

Wynalazek jest tak porąbany, że brakuje nam słów. Chociaż jak znamy życie, zaskoczy nas ono już wkrótce i na fejsie będziemy mogli zobaczyć udostępnione „osiągi”, tak jak teraz patrzymy na wyczyny znajomych biegaczy, pływaków i kolarzy. O tempora...

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska