Gwyneth Paltrow orędowniczką „tylnego wejścia”

2017-03-27
Gwyneth Paltrow orędowniczką „tylnego wejścia”

Wystarczył jeden wpis na stronie internetowej i hollywoodzka gwiazda Gwyneth Paltrow została uznana za fankę i promotorkę seksu analnego.

Od jakiegoś czasu laureatka Oscara („Zakochany Szekspir” z 1998 roku) prowadzi internetową stronę lifestyle'ową. Na Goop.com można poczytać porady kosmetyczne, dietetyczne i dotyczące związków. Strona nie jest prowadzona pro publico bono, można na niej robić zakupy, a Gwyneth niedawno doniosła o nowej marce odzieżowej, nazwanej właśnie Goop.

 


W rubryce związki pojawił się wpis, którego nikt się nie spodziewał. To publikacja Paula Joannidesa na temat seksu analnego. Psychoanalityk wyjaśnia wszelkie wątpliwości, odnosi się do typowych obaw kobiet. Tekst jak tekst. Jednak ważniejsza jest przedmowa do niego, autorstwa aktorki. Gwyneth Paltrow pisze, że „jeśli [seks analny] was kręci, to nie jesteście sami”.

 

Tym samym aktorka została uznana za zachęcającą do wypróbowania „tylnego wejścia” i tej formy seksu wielką orędowniczkę. Ciekawe, czy taka jest rzeczywistość.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska