Chciała spełnić seksualną obietnicę. Ale rozbolała ją szczęka...

2017-04-03
Chciała spełnić seksualną obietnicę. Ale rozbolała ją szczęka...

Pamiętacie Paolę Saulino? Jakiś czas temu pisaliśmy o tej Włoszce, która obiecała seks oralny wszystkim rodakom, którzy odrzucą w referendum konstytucyjnym pewne zmiany prawne. Stało się i Paola ruszyła w trasę. Niestety, nie dała rady...

 

Spełnianie obietnic wyborczych nie jest mocną stroną polityków. Ale - jak się okazuje - takie obietnice potrafią spełniać aktorki filmów dla dorosłych.

 

We Włoszech miało miejsce referendum konstytucyjne. Chodziło o całą masę zmian, które jedni popierali, a inni gwałtownie przeciwko nim protestowali. W tej drugiej grupie znalazła się Paola Saulino, gwiazda porno.

 

Włoszka obiecała, że prześpi się z każdym, kto zagłosuje na "nie". Referendum się zakończyło, wszystko poszło po myśli Paoli. Kobyłka u płota.

 

Wbrew przypuszczeniom gwiazda postanowiła przynajmniej częściowo spełnić swoje obietnice. Zorganizowała coś, co nazywa się "Pompa Tour", po włoskich miastach. "Pompa" to włoskie określenie na seks oralny.

 

Nie do końca wiemy, jak to się wszystko odbywało, ale podobno Paola zaczęła robić to, co obiecała. Na swoich społecznościowych profilach zarzekała się, że jest setkach “randek”.

 

Niestety, im dalej, tym gorzej. Paola właśnie odwołała kolejne spotkania, ponieważ bolała ją szczęka. I drętwiała jej twarz. Jak się okazało, co za dużo, to niezdrowo. Niemniej gratulujemy honoru, większego niż mają politycy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska