Miłość w PowerPoincie

2017-04-19
Miłość w PowerPoincie

Zdesperowana dziewczyna-naukowiec postanowiła zachęcić swojego wybranka do tego, by się nią zainteresował, tworząc i udostępniając profesjonalną prezentację w PowerPoincie. Facet chyba nie ma wyboru, bo napisała między innymi o "wciąż powiększających się piersiach".

Takie rzeczy w internecie to z jednej strony norma, z drugiej zaskoczenie. Tym razem bohaterką dnia została studentka University of Minnesota Lizzy Fenton. Zakochała się w niejakim Carterze Blochwitzu. Trochę wstydziła się zaczepić go konwencjonalnie, więc wykorzystała swoją wiedzę. A ma niemałą, bo na jej wydziale (Genetyka i Biologia Molekularna) tworzenie prezentacji jest oczywistością.

 

Lizzy stworzyła prezentację, na której przedstawia siebie w jak najlepszym świetle. Pisze o tym, że jest niezależna finansowo, mądra, serdeczna. Deklaruje jak najcieplejsze uczucia dla rodziny Cartera i obiecuje, że będzie płacić za randki. Na jednym ze slajdów widzimy wykres, który udowadnia, że biust Lizzy wciąż się powiększa.

 

Ostateczne argumenty to zbiór opinii na jej temat. Trzeba przyznać, że mama i znajomi wypowiadają się w samych superlatywach. Carter chyba nie za bardzo ma wyjście, tym bardziej, że Lizzy udostępniła prezentację, poinformowała o tym na Twitterze, co sprawiło, że cała sprawa stała się wiralem. Gratulujemy!

 

A poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądają nowoczesna i naukowa metoda podrywania w czasach social mediów.

 

 

 

 

A oto bohaterka zamieszania, czyli Lizzy Trenton:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska