The Rock na prezydenta USA?

2017-05-11
The Rock na prezydenta USA?

Kilka dni temu brytyjski „The Hill” – w końcu poważny serwis – opublikował tekst pt. „43 osoby, które mogą kandydować na prezydenta USA w 2020 roku”. Obok Berniego Sandersa oraz innych senatorów i kongresmenów na liście znalazł się nie kto inny jak Dwayne „The Rock” Johnson!

Zrobiło się zamieszanie. Bo właściwie skoro prezydentem USA jest obecnie co najmniej kontrowersyjny biznesmen, a Gubernatorem Kalifornii przez lata i z sukcesami był kulturysta oraz aktor Arnold Schwarzenegger to niby dlaczego w następnej kadencji o spróbowanie nie miałaby pokusić się wrestler i aktor jakim jest The Rock? Pamiętajmy o tym: ekstremalnie popularny i raczej lubiany wrestler i aktor.

 

Tym bardziej, że The Rock rzeczywiście systematycznie podsyca swoje zainteresowanie całą sprawą. W marcu niewinnie napisał w tym kontekście na Twitterze „Może pewnego dnia”, co wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Niedawno natomiast odniósł się do swojego marzenia na łamach magazynu „GQ”, w dodatku dość bezpośrednio. Aktor zdradził, że poczuł się na tyle zachęcony pozytywną reakcją ludzi w sieci, którzy sądzą, że jako prezydent naprawdę mógłby zjednoczyć kraj, że „istnieje realna możliwość, żeby kandydował.” Jesteśmy pod wrażeniem.

 

Caity Weaver z „GQ” spróbowała dowiedzieć się jakie właściwie są poglądy polityczne Johnsona. Nie było to łatwe zadanie. Na pewno wiadomo tyle: The Rock nie popiera Trumpa, jest przeciwko ograniczeniom wjazdu do USA obcokrajowcom, uważa się za feministę, jest „za różnorodnością i modelem otwartego społeczeństwa ludzi z otwartymi umysłami” i jednocześnie... uwielbia wojsko i militaria.

 

Cóż, w takim wypadku może mu być nieco trudno kandydować. Ale z drugiej strony do 2020 roku zostało jeszcze tyle czasu, że The Rock (obecnie zajmujący się głównie nowym „Słonecznym patrolem”) jeszcze zdąży się trochę wyrobić!

 

fot. FameFlyNet

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska