Pierwsza seks-zabawka tylko... dla żołnierzy!

2017-05-18
Pierwsza seks-zabawka tylko... dla żołnierzy!

Amerykańska firma wymyśliła seks-zabawkę dla chłopców walczących w Afganistanie, Iraku, Syrii i gdziekolwiek rzuciło żołnierzy USArmy.

To wygląda na żart, ale żartem nie jest. Siliconestroker to firma produkująca seks-gadżety od kilku lat. Specjalizuje się w produktach dla mężczyzn. Wykonane z silikonu, naturalne i poręczne szturmem zdobyły Stany Zjednoczone. To głównie sztuczne waginy, usta i anusy.

 

 

Szefem Siliconestroker jest szalony wynalazca Brian Sloan. Swego czasu (w 2015 roku) ogłosił konkurs na najpiękniejszą cipkę świata. Zgłosiło się kilkaset kobiet. Sloan robił zdjęcia ich waginom, a potem za pomocą techniki 3D stworzył model "cipki idealnej", na podstawie której wyprodukował silikonowy seks-gadżet. To właśnie on przyniósł mu fortunę.

 

Teraz Sloan poszedł dalej. Stworzył gadżet do masturbacji dla... żołnierzy. Silikonowa cipka przeszła wszystkie wojskowe testy (MIL-STD-810), czyli była podgrzewana, ochładzana, brudzona, mrożona itede. Zostało to udokumentowane na filmiku, który służy do promocji. 

 

 

Cipka dla żołnierzy ma wieczną gwarancję. Kosztuje 80 dolarów w detalu i 60 dolarów w hurcie (zamówienie powyżej 300 sztuk). Sloan stara się o zamówienie wojskowe, całkiem poważnie. Szanse na to są niewielkie, ale kto wie, kto wie...

 

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska