Filip Chajzer woli „Muratora” od PLAYBOYA... Czy to zaraźliwe?

2017-05-26
Filip Chajzer woli „Muratora” od PLAYBOYA... Czy to zaraźliwe?

Filip Chajzer napisał na Facebooku, że miał do wyboru czerwcowego PLAYBOYA i numer Muratora i wybrał ten drugi i to z powodu... testu kotłów gazowych. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale...

Na początek, żebyście wszyscy dokładnie wiedzieli o co chodzi, zobaczcie co napisał na swoim Facebooku Filip Chajzer:

 

Ten moment, w którym mając przed sobą na półce do wyboru PLAYBOYA z gołą Herbuś i Murator, wybierasz to drugie bo jest test kotłów gazowych... To starość?;) a jak wasze stany surowe otwarte?;)

Opublikowany przez Filip Chajzer na 25 maja 2017

 

Żeby było jasne – Filipa lubimy, zresztą swego czasu ucięliśmy sobie z nim bardzo przyjemną pogawędkę! Teraz jednak poczuliśmy się rozczarowani... Rozumiemy dorosłość czy tam starość, wszystko rozumiemy, ale żeby tak woleć kotły gazowe od sesji Edyty Herbuś? Sesji na którą wszyscy tak długo czekali? Mówiąc inaczej: żeby woleć kotły gazowe od pięknej kobiety?!

 

Wyciągnęliśmy książki i zaczęliśmy wertować. Choćby z racji pracy wiemy, że seks znajduje się głównie w głowie, a różnych ludzi podniecają różne rzeczy. Czasami trochę inne. Czasami wręcz dziwne. Ludzie miewają różne fetysze i różne preferencje seksualne. Naprawdę sporo o tym wszystkim wiemy. Ale żeby chodziło o... kotły gazowe? O tym jeszcze nie słyszeliśmy! Czy istnieje więcej mężczyzn, którzy na nie lecą czy może Filip Chajzer jest jedynym znanym przypadkiem?

 

Na koniec mamy coś specjalnie dla Filipa. Roboczą okładkę lipcowego numeru, nad którym właśnie pracujemy. A czerwcowy numer PLAYBOYA, ten z Edytą Herbuś, też ci, Filipie, prześlemy, obiecujemy!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska