10 typów osób, które spotkasz na karaoke

10 typów osób, które spotkasz na karaoke

Alkohol i znajomi skłaniają cię czasami, żeby zabawnej kontynuacji wieczoru poszukać w jednym z barów karaoke? Sprawdź jakich ludzi spotkasz tam z całą pewnością!

Typów osób, które można spotkać w barach karaoke nie jest wcale tak wiele. A właściwie nawet nie typów osób, ale typów zachowań. Kiedy w grę wchodzi podlane alkoholem, publiczne śpiewanie szlagierów – ludzie zakładają na siebie maski. Podsumujemy to dla was.

 

Typ, który chciałby więcej niż może

Pamiętaj o różnicy między twoją ulubioną piosenką, a piosenką, którą będzie ci się dobrze śpiewało na karaoke. Public Enemy albo Bob Dylan mogą ci nie wyjść najlepiej. Za to ograna Autobiografia Perfectu – jak najbardziej, nawet po raz dwutysięczny.

 

Śpiewam tu tylko dla śmiechu

Skoro już jesteś na karaoke – śpiewaj, a nie powtarzaj na każdym kroku, że tylko żarty sobie stroisz. Śpiewaj, nie śmiej się co drugie głośniejsze słowo refrenu. Psujesz zabawę innym, to po pierwsze. Po drugie, przestań się spinać.

 

 

Casting do talent show

Z drugiej strony – nie przesadzaj. Nawet jeśli umiesz dobrze śpiewać, proszę, daj sobie spokój z widowiskowymi balladami Whitney Houston albo Nothing Compares 2 You Sinead O'Connor. Zresztą śpiewaj co chcesz, ale nie popisuj się – to nie Idol.

 

Po rozstaniu

W klubie karaoke łatwo zauważyć osobę, która w kółko śpiewa smętne hity, zresztą prawie płacząc. Można w ciemno zakładać, że jej długi związek niedawno się skończył. Częściej są to kobiety, ale nie ma reguły.

 

Dziewczyny szukające przygód

Zwykle występują w duetach, ot, dla kurażu. Często wyzywająco ubrane (przynajmniej według nich). Sporo piją. Wdzięczą się do części publiczności, oczywiście męskiej. Śpiewają hity Katy Perry albo pokrewnych pikantnych, ale infantylnych piosenkarek.

 

Szara mysz

Osoba, która cierpliwie czeka w kolejce, trochę popija, ale niezbyt dużo, w końcu co jakiś czas śpiewa, ale jakoś tak cicho, niepewnie i nieszczególnie to kogokolwiek interesuje. Tak, ona zwykle gdzieś tam jest. Po prostu nie zauważyłeś.

 

 

Poskramiacz tłumów

Odwrotność myszki. Wie, jaką piosenkę wybrać, jak się zachowywać i jak gadać z tłumem, żeby ludzie dobrze się przy tym bawili. Towarzyszą mu oklaski i okrzyki. Dobrze się bawi i sprawia, że inni bawią się tak jak on. Pożądany typ w klubach karaoke.

 

Nudziarz

Nie tylko wybiera piosenkę, której nikt nie zna (zwykle złą), ale też nie robi z nią nic ciekawego. Ani ze sobą na scenie. Następny proszę!

 

Pijany śpiewak

Pojawia się w klubie późno, powiedzmy, że około pierwszej w nocy. Coś tam ze dwa razy zaśpiewa, ale zwykle jest pijany tak bardzo, że nawet nie wiadomo co to takiego. Ani czy śpiewa dobrze czy źle. Uważaj, nie upuść mikrofonu!

 

Wolny ptak

Rockman, bluesman albo pokrewny. Wybiera piosenki z o wiele za długą solówką, podczas której nic się nie dzieje. Albo piosenki zespołu Dżem. Wczuwa się i chyba dobrze bawi, problem w tym, że większość klubu podczas jego występu już niekoniecznie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska